• Ecolab Clear Dry HD – Nabłyszczacz do zmywarek wykorzystujących twardą wodę – 5 l - Higiena.NET

Ecolab Clear Dry HD – Nabłyszczacz do zmywarek wykorzystujących twardą wodę – 5 l

Kod towaru: 9013690

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 326,35 426,35

326,35 zł Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

W magazynie: 4 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Clear Dry HD – Nabłyszczacz do zmywarek wykorzystujących twardą wodę – 5 l

Opis

Ecolab Clear Dry HD – Nabłyszczacz do zmywarek wykorzystujących twardą wodę – 5 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku płyn nabłyszczający do płukania naczyń w zmywarkach automatycznych korzystających z twardej wody. Receptura preparatu zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o urządzeniach przemysłowych i gwarantuje niezwykłe właściwości nabłyszczające.

Silny koncentrat środka niweluje ilość piany umożliwiając niezwykle wydajne dozowanie, gwarantując tym samym utrzymanie wysokiego poziomu czystości w bardzo przystępnej cenie. Bogate właściwości nabłyszczające i formuła przyśpieszająca osuszanie naczyń w ekonomiczny sposób zapewnią nieskazitelny połysk bez smug i nalotów z kamienia, oraz sprawią, że dodatkowe wycieranie nie będzie konieczne.

Dodatkowo, preparat nie tylko ochroni Twoje naczynia przed powstawaniem mikrouszkodzeń, ale także pomoże w utrzymaniu czystości i prawidłowego funkcjonowania zmywarki, np. poprzez usuwanie osadów mineralnych.


Zastosowanie

W trakcie korzystania z preparatu korzystaj z odzieży ochronnej. W celu uzyskania optymalnego stężenia preparatu należy zapoznać się z instrukcją umieszczoną na opakowaniu produktu.


Parametry

Pojemność:5 l