• Clin Pro Nature – Naturalny płyn uniwersalny – 500 ml - Higiena.NET

Clin Pro Nature – Naturalny płyn uniwersalny – 500 ml

Kod towaru: 369298

Cena brutto 6,30

Producent: Henkel

Marka: Clin

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clin Pro Nature – Naturalny płyn uniwersalny – 500 ml

Opis

Clin Pro Nature – Naturalny płyn uniwersalny – 500 ml

Uniwersalny płyn do czyszczenia wodoodpornych powierzchni, którego skład oparty został w 99,9% na bazie naturalnych, bezpiecznych dla środowiska komponentów. Dodatkowo, butelka płynu stworzona została w 100% z tworzywa sztucznego uzyskanego z recyklingu. Dzięki tak wyraźnej trosce o środowisko, preparat uzyskał oznakowanie Ecolabel, przyznawane produktom przyczyniającym się do wdrażania pozytywnych zmian wśród środków czystości.

Preparat sprawdzi się perfekcyjnie podczas czyszczenia wielu rodzajów powierzchni i urządzeń odpornych na działanie wody m.in. kafelków ceramicznych, luster czy płyt kuchennych. Clin Pro Nature bez trudu usunie nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia np. zaschnięty tłuszcz czy osady z kamienia wodnego. Stanowi niezawodne wparcie w codziennych obowiązkach zarówno w kuchni, łazience jak i na balkonie czy tarasie. Preparat jest delikatny dla czyszczonych powierzchni i pozostawia po sobie jedynie nieskazitelny połysk bez smug i zacieków.

Clin Pro Nature nie tylko wychodzi naprzeciw potrzebom związanym z ekologią, ale także umożliwia skuteczne mycie powierzchni bez obaw o zniszczenia skóry. Delikatne składniki aktywne wyraźnie zmniejszają ryzyko wystąpienia przykrych podrażnień czy uczucia swędzenia, nawet w przypadku bardzo częstego sprzątania.


Zastosowanie

Produkt należy stosować jedynie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach lub na zewnątrz. Za pomocą spryskiwacza nanieś preparat na mytą powierzchnię i wytrzyj przy użyciu suchej ściereczki. W przypadku korzystania z preparatu na delikatnych powierzchniach zalecane jest ówczesne sprawdzenie działania na niewielkim, mniej widocznym fragmencie. Dodatkowo mycie monitorów powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami producenta.


Parametry

Pojemność:500 ml

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!