• Clinex DezoWipes – Chusteczki nawilżane do dezynfekcji rąk – 24 sztuki - Higiena.NET

Clinex DezoWipes – Chusteczki nawilżane do dezynfekcji rąk – 24 sztuki

Kod towaru: 77-027

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 5,70

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 2
  • Clinex DezoWipes – Chusteczki nawilżane do dezynfekcji rąk – 24 sztuki

Opis

Clinex DezoWipes – Chusteczki nawilżane do dezynfekcji rąk – 24 sztuki

Włókninowe chusteczki nasączone środkiem do dezynfekcji na bazie alkoholu. Sprawdzą się świetnie jako praktyczny dodatek do wyposażenia każdego miejsca, w którym wymagana jest sterylność np. szpitala, przychodni lekarskiej, salonu kosmetycznego czy studia tatuażu.

Przedstawiane chusteczki bardzo szybko usuwają różnego rodzaju szkodliwe drobnoustroje, w tym również koronawirusa. Oferowany chusteczku nawilżane do rąk są gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Wystarczy jedynie przetrzeć dokładnie dłonie lub powierzchnie i poczekać kilka chwil.

Dzięki niewielkim rozmiarom opakowania chusteczki do dezynfekcji możesz mieć zawsze przy sobie - zmieszczą się w torebce czy plecaku. To doskonały sposób na szybką i łatwą dezynfekcję właściwie w każdym miejscu. Chusteczki nie wymagają zwilżania lub spłukiwania dłoni wodą, co tylko zwiększa ich funkcjonalność.

Dodatkowo, są bardzo delikatne dla skóry, dlatego nawet częste wycieranie dłoni nie powoduje podrażnień. Sprawia to, że nadają się perfekcyjnie do regularnej dezynfekcji, korzystając z chusteczek nie musimy się martwić o naszą skórę.


Zastosowanie

Chusteczki należy wyjmować z opakowania po jednej sztuce. Przed użyciem upewnij się, że chusteczka jest zwilżona. Następne przetrzyj dłonie lub powierzchnie chusteczką i odczekaj chwilę.


Parametry

Opakowanie:24 chusteczki