• Clinex DishWash - Płyn myjący do zmywarek - 10 l - Higiena.NET

Clinex DishWash - Płyn myjący do zmywarek - 10 l

Kod towaru: 77-063

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 193,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 12 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex DishWash - Płyn myjący do zmywarek - 10 l

Opis

Clinex DishWash - Płyn myjący do zmywarek - 10 l

Clinex DishWash to profesjonalny środek myjący do zastosowania w zmywarkach gastronomicznych i domowych. Bez trudności usuwa resztki zaschniętej żywności, bardzo tłuste zabrudzenia, ślady od szminki, ślady po kawie, herbacie i innych napojach, a także zabrudzenia po skrobii i białkach. Może być stosowany do mycia porcelany, szkła, czy sztućców. Mocno rozwinięta zdolność wiązania jonów wapnia powoduje, że środek nadaje się do wody o różnej twardości. Dla nabłyszczenia i lepszych efektów zaleca się stosowanie wraz z profesjonalnym płynem Clinex DiShine. Preparat szczególnie polecany do profesjonalnego zastosowania w restauracjach, instytucjach gastronomicznych, hotelach, jadłodajniach, barach itp. podczas mycia w zmywarko-wyparzarkach.


Zastosowanie

Produktu zawsze należy używać zgodnie ze wskazówkami producenta urządzenia myjącego. Zalecane stężenie robocze to 1 - 5 ml / 1 l wody.

UWAGA: preparat może uszkodzić naczynia aluminiowe.


Parametry

Pojemność:10 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.