• Clinex MaxDirt - Niskopieniący preparat do usuwania tłustych zabrudzeń - 1 l - Higiena.NET

Clinex MaxDirt - Niskopieniący preparat do usuwania tłustych zabrudzeń - 1 l

Kod towaru: 77-650

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 15,20

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 8 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex MaxDirt - Niskopieniący preparat do usuwania tłustych zabrudzeń - 1 l

Opis

Uniwersalny preparat do usuwania plam z tłuszczu

Niskopieniący, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat do usuwania tłustego brudu. Wysoce skoncentrowana receptura bardzo efektywnie poradzi sobie z rozpuszczaniem nawet najtrudniejszych plam z tłuszczu, także przypalonego i zaschniętego.

Stanowi nieocenioną pomoc podczas wykonywania codziennych obowiązków i czyszczenia gruntownego w sektorze gastronomicznym i przemysłowym. Clinex MaxDirt posiada neutralną nutę zapachową, dzięki której nadaje się do użytku na powierzchniach mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Dzięki niemu niezwykle szybko i przy niewielkim wysiłku pozbędziesz się wszystkich uciążliwych zabrudzeń. Preparat bardzo efektywnie wyczyści takie powierzchnie jak posadzki betonowe, PCV, kamień naturalny i sztuczny, płytki ceramiczne i stal nierdzewna. Po użyciu pozostawi nieskazitelny połysk bez smug i zacieków.

Niskopieniąca formuła preparatu jest delikatna dla czyszczonych powierzchni i sprawdzi się także podczas korzystania z samojezdnych szorowarek. Regularne stosowanie preparatu wyraźnie zwiększy komfort Twojej pracy i dopełni kompleksowego wrażenia czystości i higieny, a bardzo wydajna receptura pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.


Zastosowanie

Przed właściwym użyciem należy wstrząsnąć butelką. Preparat należy rozcieńczyć w proporcjach 20-1000ml preparatu na 10 litrów czystej wody. Stężenie roztworu należy dostosować do rodzaju czyszczonej powierzchni i poziomu zabrudzeń.


Parametry

Pojemność:1 l