• Clinex S5 APC OUT - Wysoko pieniący koncentrat do gruntownego czyszczenia - 5 l - Higiena.NET

Clinex S5 APC OUT - Wysoko pieniący koncentrat do gruntownego czyszczenia - 5 l

Kod towaru: 77-107

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 105,95

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 6 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex S5 APC OUT - Wysoko pieniący koncentrat do gruntownego czyszczenia - 5 l

Opis

Clinex S5 - Preparat czyszcząco-odtłuszczający - 5 l

Profesjonalny preparat do usuwania trudnych zabrudzeń z tłuszczu. Wyjątkowo silnie skoncentrowana formuła środka pomoże pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych zacieków z tłuszczu, smaru czy oleju, oraz wszelkiego rodzaju innych osadów kuchennych i ropopodobnych.

Clinex S5 posiada szeroki zakres zastosowań. Sprawdzi się idealnie zarówno w przypadku czyszczenia płyt kuchennych i piekarników w lokalach gastronomicznych, jak i podczas czyszczenia narzędzi, silników oraz innych podzespołów w serwisie samochodowym.

Clinex S5 w perfekcyjnej harmonii łączy w sobie wysoką jakość, wyraźnie zwiększającą komfort wykonywania trudnych zadań w Twoim miejscu pracy, oraz wydajność, gwarantującą znacznie bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności.


Zastosowanie

Preparat należy nanieść na powierzchnię przy pomocy urządzenia pianotwórczego, bądź ciśnieniowego. Następnie, po około 1 minucie, spłukać wodą. W celu zachowania 100% skuteczności preparat należy rozcieńczyć z wodą w zależności od stopnia zabrudzeń oraz planowanego przeznaczenia:

  • Ręczne mycie posadzek: 5 - 10 ml na 1 l wody
  • Mycie maszyn przemysłowych: 5 - 100 ml na 1 wody
  • Mycie zewnętrznych części silników: 1 - 10 ml na 1 l wody


Parametry

Pojemność:5 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.