• Clinex W3 Blue - Żel do czyszczenia urządzeń sanitarnych - 1 l - Higiena.NET

Clinex W3 Blue - Żel do czyszczenia urządzeń sanitarnych - 1 l

Kod towaru: 77-928

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 15,90

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 104 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex W3 Blue - Żel do czyszczenia urządzeń sanitarnych - 1 l

Opis

Clinex W3 Blue - Żel do czyszczenia urządzeń sanitarnych - 1 l

Zaprojektowany do profesjonalnego użytku preparat do mycia sanitariatów w formie żelu. Stanowi nieocenioną pomoc podczas wykonywania zarówno codziennych obowiązków, jak i gruntownego czyszczenia. Sprawdzi się perfekcyjnie podczas mycia muszli toaletowych, pisuarów, brodzików, bidetów, umywalek, wanien czy glazury ściennej i podłogowej.

Zwiększona lepkość preparatu pozwoli na długotrwałe utrzymanie się preparatu na mytych powierzchniach, nawet poniżej linii wody, a zawarte w formule aktywne substancje czynne powierzchniowo doskonale poradzą sobie z usuwaniem wszelkich typowych zabrudzeń sanitarnych, takich jak osady z mydła i wapnia, kamień czy plamy z uryny. Produkt marki Clinex nie tylko myje, ale jest także odpowiedzialny za konserwacje powierzchni. Stosowanie środka zapewni utrzymujące się wybłyszczenie ceramiki sanitarnej

Dodatkowo, preparat neutralizuje przykre zapachy i zastąpi je bardzo przyjemną, świeżą wonią, która wyraźnie zwiększy komfort Twojej pracy i dopełni kompleksowego wrażenia czystości i higieny.


Zastosowanie

Przed właściwym użyciem należy wstrząsnąć butelką. Zastosuj roztwór preparatu z wodą w dostosowanych do pożądanego efektu proporcjach. W przypadku mycia toalet i pisuarów stosować stężony preparat. W razie konieczności pozostawić preparat na powierzchni na dłużej lub zastosować go ponownie.


Parametry

Pojemność:1 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!