• Clinex W3 Sanit - Preparat do codziennego mycia sanitariatów, wiśniowy - 5 l - Higiena.NET

Clinex W3 Sanit - Preparat do codziennego mycia sanitariatów, wiśniowy - 5 l

Kod towaru: 77-009

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 71,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Clinex W3 Sanit - Preparat do codziennego mycia sanitariatów, wiśniowy - 5 l

Opis

Skoncentrowany preparat do mycia, pielęgnacji i konserwacji powierzchni w toalecie o wiśniowym zapachu

Zaprojektowany do profesjonalnego użytku preparat do mycia sanitariatów. Oparta na bazie kwasu cytrynowego, wysoce skoncentrowana receptura niezwykle skutecznie poradzi sobie z rozpuszczaniem nawet najtrudniejszych osadów. Stanowi nieocenioną pomoc podczas wykonywania zarówno codziennych obowiązków, jak i gruntownego czyszczenia. Sprawdzi się perfekcyjnie podczas mycia płytek ceramicznych, armatury łazienkowej, muszli toaletowych, umywalek czy brodzików prysznicy.

Dzięki Clinex W3 Sanit błyskawicznie i przy minimalnym wysiłku pozbędziesz się wszystkich najczęściej spotykanych zabrudzeń w łazienkach, np.: osadów z kamienia wodnego, pozostałości mydła, śladów uryny oraz różnego rodzaju zacieków. Preparat bardzo efektywnie wyczyści powierzchnie i urządzenia w toalecie, a także przywróci im dawny blask. Dzięki szybko wysychającej formule preparat pozostawi po użyciu nieskazitelny połysk bez smug i zacieków.

Produkt marki Clinex nie tylko myje, ale jest także odpowiedzialny za konserwacje powierzchni. Specjalna warstwa ochronna, która powstaje w wyniku użytkowania W3 Sanit, zabezpieczy Twoją łazienkę i zapewni jej o wiele dłuższy efekt czystości, oraz utrudni osadzanie się kamienia w przyszłości.

Dodatkowo, preparat neutralizuje przykre zapachy i zastąpi je bardzo przyjemną, świeżą wonią, która wyraźnie zwiększy komfort Twojej pracy i dopełni kompleksowego wrażenia czystości i higieny.


Zastosowanie

Przed właściwym użyciem należy wstrząsnąć butelką. Zastosuj roztwór preparatu z wodą w dostosowanych do pożądanego efektu proporcjach:

 • Codzienne czyszczenie i pielęgnacja - 25-100 ml preparatu na 10 litrów czystej wody
 • Gruntowne czyszczenie - 300-500 ml preparatu na 10 litrów czystej wody


  Parametry

  Pojemność:5 l
  Zapach:Wiśniowy

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!