• MEDICLEAN - Dozownik do środków do dezynfekcji i mydła w płynie dolewanego z kanistra, biały - 1 l - Higiena.NET

MEDICLEAN - Dozownik do środków do dezynfekcji i mydła w płynie dolewanego z kanistra, biały - 1 l

Kod towaru: 290131

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 63,40

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • MEDICLEAN - Dozownik do środków do dezynfekcji i mydła w płynie dolewanego z kanistra, biały - 1 l

Opis

MEDICLEAN - Dozownik do środków do dezynfekcji i mydła w płynie dolewanego z kanistra, biały - 1 l

Wysokiej jakości dozownik marki MEDICLEAN do różnego rodzaju preparatów dezynfekujących i mydła w płynie to praktyczne urządzenie, które gwarantuje maksimum higieny podczas używania. Przedstawiany model nie korzysta z specjalnych, dedykowanych wkładów, zamiast tego wyposażony został w zbiornik o pojemności 1 l do którego możemy dolać dowolny środek dezynfekujący czy mydło. Sprawdza się perfekcyjne z dużymi kanistrami, które możemy kupić na zapas i używać przez długi czas.

Prezentowany dozownik zaprojektowano i wykonano w trosce o zapewnienie wysokiej higieny i wygody pracy. Charakteryzuje się takimi praktycznymi właściwościami jak np.:

  • Wytrzymała obudowa
  • Szybka do monitorowania ilości mydła
  • Łatwy sposób napełniania zbiornika
  • Higieniczna szczelność - doskonała do środków dezynfekujących


Sprawdza się perfekcyjnie jako element stacji do dezynfekcji. Stanowi bardzo dobry wybór w miejscach gdzie niezbędne jest utrzymanie sterylności, np. w przychodniach lekarskich, szpitalach i innych placówkach sektora medycznego. Oprócz tego polecany jest także w miejscach związanych z gastronomią i przemysłem spożywczym, np. w halach produkcyjnych, restauracjach czy barach. Co więcej, jego estetyczne wykonanie sprawia, że pomieszczenia w których jest używany wydają się wyraźnie bardziej profesjonalne.

Uwaga! Dozownik może występować bez logotypu z powodu przyspieszonego procesu produkcyjnego w związku z pandemią Koronawirusa. Zapewniamy jednak, że jest to w pełni oryginalny produkt pochodzący z fabryk we Francji.


Zastosowanie

Dozownik jest kompatybilny z każdym środkiem do dezynfekcji lub mydłem w płynie, które należy po prostu wlać do zbiornika wewnątrz dozownika.


Parametry

Materiał wykonania:Tworzywo ABS
Pojemność:1 l
Wysokość:19,5 cm
Szerokość:10,5 cm
Głębokość:10,8 cm
Kolor:Biały

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!