• Controly Infrascan - Termometr do czoła i ucha oraz przedmiotów - Higiena.NET
 • Controly Infrascan - Termometr do czoła i ucha oraz przedmiotów - Higiena.NET
 • Controly Infrascan - Termometr do czoła i ucha oraz przedmiotów - Higiena.NET

Controly Infrascan - Termometr do czoła i ucha oraz przedmiotów

Kod towaru: 807132

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 113,40

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Controly

Marka: Controly

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Controly Infrascan - Termometr do czoła i ucha oraz przedmiotów
 • Controly Infrascan - Termometr do czoła i ucha oraz przedmiotów
 • Controly Infrascan - Termometr do czoła i ucha oraz przedmiotów

Opis

Controly Infrascan - Termometr do czoła i ucha oraz przedmiotów

Nowoczesny przyrząd do mierzenia temperatury ciała, przedmiotów oraz otoczenia. Użytkowany zgodnie z instrukcją gwarantuje maksymalny poziom higieny podczas wykonywania pomiaru, dzięki czemu sprawdza się doskonale w miejscach związanych z sektorem medycznym, np. w szpitalach czy przychodniach lekarskich. Stanowi świetną alternatywę dla przestarzałych urządzeń wykorzystujących niebezpieczną dla zdrowia rtęć oraz innych rozwiązań elektronicznych, które wymagają poświęcenia dużej ilości czasu.

W dzisiejszych czasach termometr stanowi bardzo ważny element w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, a co za tym idzie pandemii Covid-19. Warto pamiętać, że podwyższona temperatura to jeden z najczęstszych objawów choroby i właśnie z tego powodu każda osoba wchodząca do zarządzanego przez nas budynku powinna zostać poddana jej pomiarowi. Dobrym przykładem mogą być tutaj różnego rodzaju sklepy, lokale usługowe takie jak salon fryzjerski czy biura mniejszych i większych firm. Dzięki temu możemy zapobiec kolejnym, potencjalnym zarażeniom. To świetny sposób na zaprezentowanie odpowiedzialnej postawy i wyrażenie troski o zdrowie osób przebywających w budynku np. naszych pracowników.

Co ważne, termometr jest banalnie prosty w obsłudze, a odpowiedzi na ewentualne pytania możemy bez trudu znaleźć w przejrzystej instrukcji obsługi. Zastosowany wyświetlacz jest bardzo duży a widoczne na nim informacje wyraźne, co czyni go po prostu czytelnym. Zdecydowanie zwiększa to wygodę korzystania z termometru i jest niezwykle istotne podczas używania go przez osoby starsze lub niedowidzące.

Ogromną zaletą oferowanego produktu jest szybkość działania, dzięki czemu stanowi także nieodzowny element domowej apteczki. Z termometrem Infrascan zapomnisz o niekomfortowym siedzeniu z termometrem pod pachą, co czasem samo w sobie sprawia, że czujesz się bardziej chory niż w rzeczywistości. W przypadku prezentowanego urządzenia cały pomiar zajmie zaledwie chwilę. Co więcej, dzięki niewielkim rozmiarom i solidnej obudowie, możesz wrzucić go do plecaka czy walizki i zabrać na wyjazd. W przeciwieństwie do zwykłych, delikatnych termometrów, produkt Infrascan jest wytrzymały i doskonale znosi podróże.


Cechy produktu

Podsumowanie najważniejszych właściwości oferowanego termometru Infrascan:

 • Szybki pomiar – 1 sekunda
 • Wszechstronne zastosowanie
 • Maksymalna higiena = bezpieczeństwo
 • Duży, wyraźny wyświetlacz
 • Dwa rodzaje jednostek temperatury do wyboru - °C lub °F
 • Historia pomiarów – 9 ostatnich wyników
 • Dwie baterie AAA w zestawie
 • Trzy kolory wyświetlania – zielony (w normie), pomarańczowy (podwyższona) i czerwony (zbyt wysoka)


Instrukcja stosowania

Termometr działa dzięki dwóm bateriom AAA, które są dołączone do zestawu.

 • Pomiar temperatury czoła – włącz termometr, zbliż termometr do środka czoła (odległość 5 mm) i wciśnij przycisk z symbolem termometru
 • Pomiar temperatury w uchu – zdejmij osłonę czujnika, włącz termometr, a następnie umieść go w uchu i wciśnij przycisk z symbolem termometru. Uwaga, po pomiarze temperatury w uchu, niezbędne jest oczyszczenie czujnika za pomocą szmatki nasączonej alkoholem izopropylowym lub wodą z mydłem.
 • Pomiar temperatury przedmiotu – aby wejść w odpowiedni tryb przytrzymaj przycisk on/off przez 6 sekund, a następnie skieruj czujnik w stronę przedmiotu i wciśnij przycisk z symbolem termometru.


Parametry

Kolor:biały
Zasilanie:Dwie baterie AAA

Filmy

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!