• Diversey Di Enviro Wet - Wózek serwisowy z wyciskarką, 4 wiaderka + uchwyt na 120 l worek na śmieci - Higiena.NET

Diversey Di Enviro Wet - Wózek serwisowy z wyciskarką, 4 wiaderka + uchwyt na 120 l worek na śmieci

Kod towaru: D7524195

Cena brutto 1124,60

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Marka: Diversey

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Diversey Di Enviro Wet - Wózek serwisowy z wyciskarką, 4 wiaderka + uchwyt na 120 l worek na śmieci

Opis

Diversey Di Enviro Wet - Wielozadaniowy wózek serwisowy z wyciskarką, 4 wiaderka + uchwyt na 120 l worek na śmieci

Wielozadaniowy wózek serwisowy wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów pochodzących w 75% z recyklingu. Cała konstrukcja oferowanego produktu została zaprojektowana z myślą o maksymalnym zwiększeniu efektywności pracy. Praktyczne rozwiązania zastosowane w oferowanym produkcie wyraźnie wpłyną na wydajność naszą i naszego personelu. Dzięki temu wózek stanowi bardzo częsty wybór wśród profesjonalnych firm sprzątających, a także różnego rodzaju lokali usługowych.

Wózek wyposażono w cztery wiadra, dzięki czemu możemy w prosty sposób uporządkować naszą pracę. Dwa o pojemności 15 litrów, które umieszczone zostały na podstawie z tworzywa sztucznego oraz dwa, 9 litrowe mocowane na ramie wózka. Te pierwsze posłużą do szybkiego i wygodnego umycia podłóg, dlatego w środku jednego z większych wiader zamontowana została praska do odciskania mopów o wszechstronnym zastosowaniu.

Przy jej pomocy w łatwy i szybki sposób wyciśniesz wodę z różnego rodzaju mopów profesjonalnych, w tym z tych najbardziej popularnych, czyli mopów płaskich oraz sznurkowych. W połączeniu z dźwignią umieszczoną na odpowiedniej, ergonomicznej wysokości korzystanie z praski będzie wymagało mniej wysiłku. Dodatkowo, dzięki temu nie musimy ciągle się schylać, więc oszczędzimy sobie bólu pleców. Co więcej, jej końcówka pokryta została tworzywem sztucznym, aby zniwelować ślizganie się dłoni i zapewnić nam pewny chwyt podczas pracy.

Dwa mniejsze wiadra mogą zostać wykorzystane na wiele sposobów. Jeden z nich zakłada użycie ich do przechowywania namoczonych zapasowych wkładów do mopów, dzięki czemu możemy sprzątnąć znacznie większe powierzchnie bez zamartwiania się o zabrudzenie wody w większych wiadrach. Możemy tam odizolować wkłady namoczone środkami do dezynfekcji i wykorzystać je, gdy myte podłogi będą wymagały większej sterylności, np. w gabinetach lekarskich. Oprócz tego wiaderka przydadzą się do przechowywania różnego sprzętu do sprzątania, w tym wstępnie namoczonych ściereczek, szczotek czy butelek środków czystości, które wykorzystamy do mycia innych powierzchni niż podłogi. Możemy tak również wlać po prostu wodę, którą wykorzystamy podczas namaczania i odciskania np. szmatek czy gąbek.

Jednym z najważniejszych elementów prezentowanego wózka do sprzątania jest jego rama oraz podstawa. Przemyślane połączenie solidnej stali oraz wytrzymałego tworzywa sztucznego wskazuje bezpośrednio, iż jest to produkt, który ma posłużyć nam przez wiele lat, a w dodatku jest lekki i łatwy w prowadzeniu. Należy pamiętać, że zastosowane materiały wyróżniają się nie tylko wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak obicia, pęknięcia czy ścieranie, ale także na działanie różnego rodzaju środków chemicznych – nawet bardzo silnych. Dzięki wykorzystaniu tak trwałych materiałów, cała konstrukcja jest bardzo odporna i po prostu solidna.

W projekcie wózka zatroszczono się o wszystkie detale i wdrożono udogodnienia, które mają zwiększyć jego praktyczność. Jednym z takich usprawnień jest rama na 120 litrowy worek na śmieci z plastikową pokrywą. Dzięki niemu połączmy zmywanie podłogi z innymi zadaniami, jak np. zmiatanie czy opróżnianie koszy, co pozwoli nam oszczędzić mnóstwo czasu i energii, które włożylibyśmy w osobne wynoszenie odpadów. Oprócz tego przydatny element stanowi wygodny uchwyt na kij do mopa czy miotły, dzięki któremu możemy odstawić nasze narzędzia i uwolnić obie dłonie.

Rozkład wszystkich elementów składowych został tak przemyślany, aby zmniejszyć gabaryty całego wózka. I choć stworzony został z myślą o lokalach o średniej powierzchni, takich jak przedszkola, przychodnie lekarskie czy biura, jego kompaktowość pozwoli na łatwe sprzątanie nawet niedużych pomieszczeń np. kawiarni, sklepów czy barów fastfood.


Elementy składowe wózka Di Enviro Wet:

 • Rama oraz uchwyt do prowadzenia wykonane ze stali
 • Dwa większe wiadra o pojemności 15 litrów
 • Dwa mniejsze wiadra o pojemności 6 litrów
 • Uchwyt z pokrywką na 120 l worek na śmieci
 • Wydajna wyciskarka do mopów
 • Dźwignia wyciskarki o ergonomicznej długości i wygodnym uchwycie
 • Praktyczny uchwyt do przewożenia kija od mopa
 • Pokryte zabezpieczającą gumą zwrotne kółka


Instrukcja stosowania:

Wózek zapakowany jest w karton, a jego złożenie zgodnie z dołączoną instrukcją jest bardzo proste i nie wymaga użycia żadnych narzędzi.


Parametry

Długość:89 cm
Szerokość:67,5 cm
Wysokość:106 cm
Pojemność wiader dużych:2 x 15 l
Pojemność wiader małych:2 x 6 l
Kompatybilny worek na śmieci120 l
Materiał wykonania:Tworzywo sztuczne i stal
Waga:19,5 kg

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!