• Diversey Soft Care Des E - Żel do chirurgicznej dezynfekcji rąk, wkład do dozownika - 800 ml - Higiena.NET

Diversey Soft Care Des E - Żel do chirurgicznej dezynfekcji rąk, wkład do dozownika - 800 ml

Kod towaru: 7516134

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 64,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Marka: Diversey

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Diversey Soft Care Des E - Żel do chirurgicznej dezynfekcji rąk, wkład do dozownika - 800 ml

Opis

Diversey Soft Care Des E H5 - Żel do chirurgicznej dezynfekcji rąk, wkład do dozownika - 800 ml

Profesjonalny żel dezynfekujący przeznaczony do błyskawicznego i komfortowego odkażania skóry dłoni. Oparta na bazie etanolu receptura środka Soft Care Des E spełnia normy wymagane zarówno do higienicznej jak i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Dzięki temu stanowi częsty wybór placówek związanych z sektorem medycznym, gastronomicznym, spożywczym czy kosmetycznym. Sprawdzi się doskonale w każdej kuchni, gabinecie lekarskim czy sklepie, a także w obszarach krytycznych, wymagających najwyższego poziomu sterylności.

Co najważniejsze w czasach pandemii, środek skutecznie chroni nas przed przenoszeniem koronawirusa Sars-CoV-2, wywołującego chorobę Covid-19. Jego skuteczność wirusobójcza została potwierdzone przez certyfikowane laboratoria.

Formuła Soft Care Des E została wzbogacona o łagodne składniki nawilżające, które niezwykle skutecznie zapobiegają podrażnieniom i przesuszaniu skóry. Ma to ogromne przełożenie na komfort pracy i sprawia, że oferowany żel nadaje się doskonale do regularnej dezynfekcji. Nie tylko chroni naszą skórę przed działaniem szkodliwych drobnoustrojów, np. wirusów czy bakterii, ale także przed zniszczeniem jej poprzez wystawienie na działanie środków odkażających.

Dodatkowo, receptura Soft Care Des E jest wolna od sztucznych substancji zapachowych, dzięki czemu będzie świetnym rozwiązaniem w miejscach przygotowywania jedzenia, np. w restauracjach czy szkolnych stołówkach. Żel jest bezwonny, dlatego nie musimy obawiać się o przeniesienie zapachów na przyrządzane posiłki. Co więcej, brak substancji zapachowych zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień na skórze.


Kompatybilne produkty

Żel jest kompatybilny z dozownikami marki Diversey z linii Soft Care np. Dozownik Soft Care Line o kodzie 7514295. Dzięki takiemu połączeniu pobieranie odpowiedniej dawki żelu staje się wygodne i banalnie proste. Oferowany system sprawia, że dezynfekowanie skóry stanie się po prostu dobrym nawykiem pozwalającym chronić nasze zdrowie.


Zastosowanie

  • Higieniczna dezynfekcja dłoni - Od 3 do 5 ml (2-4 porcje) żelu należy dokładnie wcierać w dłonie przez 15-30 sekund.
  • Chirurgiczna dezynfekcja dłoni - Około 3 ml (2-3 porcje) żelu należy wcierać przez 30 sekund w dokładnie umyte dłonie. Po wyschnięciu rąk, cały proces należy powtórzyć jeszcze dwukrotnie. Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja powinna trwać przynajmniej 1,5 minuty.


Parametry

Pojemność:800 ml