• Diversey Soft Care Med H5 - Żel do dezynfekcji rąk bez pompki - 500 ml - Higiena.NET

Diversey Soft Care Med H5 - Żel do dezynfekcji rąk bez pompki - 500 ml

Kod towaru: 101103854

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 31,30

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Marka: Diversey

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Diversey Soft Care Med H5 - Żel do dezynfekcji rąk bez pompki - 500 ml

Opis

Diversey Soft Care Med H5 - Żel do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk - 500 ml

Praktyczny żel dezynfekujący przeznaczony do błyskawicznego i komfortowego odkażania skóry dłoni. Oparta na bazie alkoholu (70%) receptura środka Soft Care Med spełnia normy wymagane do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji, dzięki czemu stanowi częsty wybór wśród miejsc związanych z sektorem medycznym, gastronomicznym, spożywczym czy kosmetycznym. Jego skuteczność bójcza została potwierdzone przez certyfikowane laboratoria.

Środek działa skutecznie na koronawirusa.

Skład Soft Care Med wzbogacony został o delikatne składniki nawilżające, które bardzo efektywnie niwelują podrażnienia i zapobiegają przesuszaniu skóry. Sprawia to, że oferowany żel nadaje się doskonale do regularnej dezynfekcji. Nie tylko zabezpiecza naszą skórę przed działaniem szkodliwych drobnoustrojów, ale także przed zniszczeniem jej poprzez wystawienie na działanie środków odkażających.

Dzięki temu, że Soft Care Med nie wymaga spłukiwania, dezynfekowanie skóry staje się po prostu dobrym nawykiem pozwalającym chronić nasze zdrowie.


Zastosowanie

  • higieniczna dezynfekcja dłoni - Około 3 ml (2-3 porcje) żelu należy dokładnie wmasować w dłonie i odczekać min. 30 sekund
  • Chirurgiczna dezynfekcja dłoni - Około 2 ml (1-2 porcje) żelu należy dokładnie wmasować w dłonie i odczekać min. 30 sekund. Czynność należy powtórzyć 6 razy. Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja wymaga przynajmniej 3 minuty.


Parametry

Pojemność:500 ml