• Diversey Sure - Naturalny płyn do dezynfekcji rąk, wkład do dozownika - 1,3 l - Higiena.NET

Diversey Sure - Naturalny płyn do dezynfekcji rąk, wkład do dozownika - 1,3 l

Kod towaru: 101100772

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 56,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Diversey

Marka: Diversey

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Diversey Sure - Naturalny płyn do dezynfekcji rąk, wkład do dozownika - 1,3 l

Opis

Diversey Sure - Naturalny płyn do dezynfekcji rąk, wkład do dozownika - 1,3 l

Płyn dezynfekujący na bazie naturalnych składników, przeznaczony do szybkiego odkażania skóry dłoni. Receptura środka Diversey Sure została pozbawiona alkoholu, zamiast niego, składnikiem czynnym jest kwas mlekowy, który jest nie tylko równie skuteczny, ale także o wiele bardziej łagodny dla skóry.

Skład preparatu Diversey Sure spełnia normy wymagane do higienicznej dezynfekcji rąk, dzięki czemu cieszy się popularnością wśród miejsc związanych z sektorem medycznym, gastronomicznym, spożywczym czy kosmetycznym. Jego skuteczność bójcza została potwierdzone przez certyfikowane laboratoria.

Środek działa skutecznie na koronawirusa i nie wymaga spłukiwania wodą.

Płyn odkażający Diversey Sure zawiera 100% biodegradowalnych składników naturalnego pochodzenia, dlatego stanowi częsty wybór klientów, dla których troska o środowisko naturalne ma duże znaczenie. Jednakże skład prezentowanego płynu ma nie tylko pozytywny wpływ na ekologię - jego główną zaletą jest delikatne działanie, które wyróżnia go na tle innych środków dezynfekujących.

Mimo, że skutecznie usuwa wszystkie wirusy, bakterie czy grzyby, to nie powoduje podrażnień bądź przesuszania się skóry, co może stanowić problem w przypadku środków bazujących na alkoholu. Co więcej, nie pozostawia też ostrego, nieprzyjemnego aromatu, zamiast tego po użyciu Diversery Sure nasze dłonie otuli przyjemny, świeży zapach.


Kompatybilne produkty

Żel jest kompatybilny z dozownikiem IntelliCare D7524178, dzięki czemu pobieranie odpowiedniej dawki staje się wygodne i banalnie proste. Oferowany system sprawia, że dezynfekowanie skóry stanie się po prostu dobrym nawykiem pozwalającym chronić nasze zdrowie.


Parametry

Pojemność:1,3 l