• Doman Black Panther – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – XL - Higiena.NET

Doman Black Panther – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – XL

Kod towaru: RĘKA/NITRYL/DOMAN/XLCZARNE

Cena brutto 20,10

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Doman

Marka: Black Panter

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Doman Black Panther – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – XL

Opis

Doman Black Panther – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, czarne, 100 sztuk – XL

Wysokiej jakości jednorazowe rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, stanowiącego znacznie bardziej funkcjonalną alternatywę dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się idealnie w przypadku wszystkich, podstawowych zastosowań w gabinetach medycznych, zakładach kosmetycznych, czy laboratoriach.

Największą zaletą wykorzystywanego materiału jest przyjazność dla skóry. W przeciwieństwie do lateksu, nitryl jest neutralny, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych spada właściwie do zera. Wyraźnie zwiększa to funkcjonalność rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje na wrażliwej skórze pacjenta.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed wypadkami w branży medycznej, np. zakłuciem igłą lub innym ostrym narzędziem.

Niezwykła miękkość, elastyczność i teksturowana powierzchnia rękawic gwarantują znakomite wyczucie dotyku i bardzo pewny chwyt, wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę.


Zastosowanie

Produkt marki Doman służy do jednorazowego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Kolor:Czarny
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Rozmiar:XL
Długość:240 mm
AQL(poziom szczelności):1.5
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:10 opakowań x 100 sztuk = 1000 sztuk