• Doman – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M - Higiena.NET

Doman – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Kod towaru: 402834

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 24,30

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Semperit

Marka: Doman

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Doman – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Opis

Doman – Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Wysokiej jakości jednorazowe rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, stanowiącego znacznie bardziej funkcjonalną alternatywę dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się idealnie w przypadku wszystkich, podstawowych zastosowań w gabinetach medycznych, zakładach kosmetycznych, czy laboratoriach.

Największą zaletą wykorzystywanego materiału jest przyjazność dla skóry. W przeciwieństwie do lateksu, nitryl jest neutralny, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych spada właściwie do zera. Wyraźnie zwiększa to funkcjonalność rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje na wrażliwej skórze pacjenta.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed wypadkami w branży medycznej, np. zakłuciem igłą lub innym ostrym narzędziem.

Niezwykła miękkość, elastyczność i teksturowana powierzchnia rękawic gwarantują znakomite wyczucie dotyku i bardzo pewny chwyt, wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę.


Zastosowanie

Produkt marki Doman służy do jednorazowego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzoniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Kolor:Niebieski
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Rozmiar:M
Długość:240 mm
AQL(poziom szczelności):1.5
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 opakowań x 100 sztuk = 1000 sztuk