• Doman – Rękawice diagnostyczne, winylowe, bezpudrowe, przezroczyste, 100 sztuk – L - Higiena.NET

Doman – Rękawice diagnostyczne, winylowe, bezpudrowe, przezroczyste, 100 sztuk – L

Kod towaru: 402391

Cena brutto 15,80

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Doman

Marka: Doman

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Doman – Rękawice diagnostyczne, winylowe, bezpudrowe, przezroczyste, 100 sztuk – L

Opis

Doman – Rękawice diagnostyczne, winylowe, bezpudrowe, przezroczyste, 100 sztuk – L

Wysokiej jakości jednorazowe, niejałowe rękawice diagnostyczne wykonane z winylu, syntetycznego materiału stanowiącego znacznie bardziej funkcjonalną alternatywę dla wyrobów lateksowych. Rękawiczki sprawdzą się idealnie w przypadku wszystkich, podstawowych zastosowań w gabinetach medycznych, zakładach kosmetycznych, czy laboratoriach.

Największą zaletą wykorzystywanego materiału jest przyjazność dla skóry. W przeciwieństwie do lateksu, winyl jest hipoalergiczny, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych spada właściwie do zera. Wyraźnie zwiększa to funkcjonalność rękawic np. w gabinetach lekarskich, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje na wrażliwej skórze pacjenta.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed wypadkami w branży medycznej, np. zakłuciem igłą lub innym ostrym narzędziem.

Rękawice Doman to ekstra miękkość i elastyczność, wspólnie gwarantujące znakomite wyczucie dotyku i bardzo pewny chwyt, wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, rękawice posiadają wygodny mankiet, ułatwiający zakładanie i zdejmowanie, oraz pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę.


Zastosowanie

Produkt marki Doman służy do jednorazowego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz nie korzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Kolor:Przezroczyste
Materiał:Winyl - syntetyczny lateks
Rozmiar:L
Długość:240 mm
AQL(poziom szczelności):1.5
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 opakowań x 100 sztuk = 1000 sztuk

Opinie

  • Świetne rękawice, Używamy ich od roku i naprawdę jak za taką cenę są super