• Domestos Przedłużona moc – Płyn czyszcząco-dezynfekujący do toalet, 750 ml – Citrus - Higiena.NET

Domestos Przedłużona moc – Płyn czyszcząco-dezynfekujący do toalet, 750 ml – Citrus

Kod towaru: 079780

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 9,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Unilever Polska

Marka: Domestos

W magazynie: 646 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Domestos Przedłużona moc – Płyn czyszcząco-dezynfekujący do toalet, 750 ml – Citrus

Opis

Domestos Przedłużona moc – Płyn czyszcząco-dezynfekujący do toalet, 750 ml – Citrus

Silnie aktywny, zagęszczony preparat czyszcząco-dezynfekujący. Wyposażony w nowatorską formułę pozostaje na powierzchni muszli toaletowej dłużej niż dotychczas, dzięki czemu zapewnia jej kompleksową ochronę. Usuwa i zabezpiecza przed powstawaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym zarazków rozpylanych podczas spłukiwania wody.

Dodatkowo, regularne użytkowanie produktu Domestos daje nie tylko gwarancję pozbycia się 99,999% bakterii, wirusów i grzybów, ale również, dzięki zawartym w produkcie składnikom wybielającym, sprawia, że doskonale radzi On sobie również z konwencjonalnymi zabrudzeniami i kamieniem, oraz zapobiega ponownemu ich powstawaniu w przyszłości. Nadaje się także do dezynfekcji innych powierzchni, w tym wlotów wanien i umywalek.


Zastosowanie

Rozprowadzić równomiernie na powierzchni, którą mamy zamiar zdezynfekować. Produkt rozprowadzony na powierzchni ówcześnie umytej spłukujemy po 15 minutach, w innym wypadku należy odczekać około 30 minut. W przypadku kompleksowej dezynfekcji muszli, płyn należy równomiernie rozprowadzi pod jej górną krawędzią, pozostawić na noc, po czym spłukać.


Parametry

Zapach:cytrusowy
Pojemność:750 ml

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.