• Dragon – Rękawice robocze, lateksowe, niebieskie – S - Higiena.NET

Dragon – Rękawice robocze, lateksowe, niebieskie – S

Kod towaru: 900557

Cena brutto 4,20

Ilość:

Jednostka miary: para

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Dragon – Rękawice robocze, lateksowe, niebieskie – S

Opis

Dragon – Rękawice robocze, lateksowe, niebieskie – S

Profesjonalne rękawice robocze wykonane z lateksu, niezwykle elastycznego materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Sprawdzą się perfekcyjnie w przypadku wszystkich podstawowych zadań w gospodarstwie domowym, salonach samochodowych, czy w ogrodzie np. przy sortowaniu warzyw.

Dzięki szczelnej warstwie lateksu i chłonącemu pot bawełnianemu flokowi wewnątrz, wyraźnie usprawniony został komfort użytkowania rękawic oraz poziom ochrony przed przedostawaniem się mikroorganizmów, uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami z takich uciążliwych substancji jak smary, oleje czy rozpuszczalniki.

Aby zagwarantować pewny chwyt i znacząco zwiększyć przyczepność, powierzchnia rękawic wyposażona została w szorstką fakturę antypoślizgową. Dodatkowo, rolowany, elastyczny mankiet pomaga dopasować rękawice do dłoni oraz ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Produkt marki Dragon jest wielokrotnego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które już uległy uszkodzeniu. Rękawice zapewniają dużą ochronę przed detergentami i mikroorganizmami. Rękawice są dopuszczone do kontaktu z żywnością.


Parametry

Rozmiar:S
Kolor:Niebieski
Materiał:Lateks - naturalna guma
Opakowanie:1 para