• Duotex MicroWet - Mop pętelkowy z mikrowłókna, 47 cm - Czerwony - Higiena.NET

Duotex MicroWet - Mop pętelkowy z mikrowłókna, 47 cm - Czerwony

Kod towaru: MSD061NRD

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 65,65

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: duotex

Marka: Duotex

W magazynie: 1 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Duotex MicroWet - Mop pętelkowy z mikrowłókna, 47 cm - Czerwony

Opis

Duotex MicroWet - Mop pętelkowy z mikrowłókna, 47 cm - Czerwony

Doskonałej jakości wkład do mopa popularnej marki Duotex. Prezentowany produkt zaprojektowano na bazie bardzo chłonnego mikrowłókna, które sprawdzi się podczas mycia podłóg. Co ważne - zupełnie bez potrzeby korzystania z silnych środków chemicznych. Aby dodatkowo usprawnić działanie mopa, wykorzystany materiał został przygotowany w formie pętelek, co wyraźnie zwiększa jego poziom absorpcji i poprawia ergonomię rozprowadzania wody.

Prezentowany produkt, to idealne rozwiązanie w przypadku mycia wszystkich odpornych na działanie wody materiałów, np. drewnianych paneli, płytek ceramicznych, linoleum czy kamienia naturalnego. Mop doskonale usuwa zabrudzenia i jest przy tym delikatny dla powierzchni. Dzięki niemu nie musimy obawiać się o pojawienie się mikrouszkodzeń czy zarysowań.

Mop marki Duotex stanowi bardzo popularny wybór wśród profesjonalnych firm sprzątających, ponieważ wyraźnie zwiększa wydajność pracy naszego personelu. Dzięki niemu sprzątanie stanie się o wiele bardziej wygodne i zajmie znacznie mniej czasu. Mop sprawdzi się zarówno podczas gruntownego mycia podłóg, ale także przy innych, podobnych zadaniach np. w trakcie dezynfekcji czy łagodnej, codziennej pielęgnacji naszych powierzchni.

Warto zaznaczyć, że mop to oczywiście produkt wielokrotnego użytku, dlatego po skończonej pracy, możemy go po prostu wyprać. Dodatkowo, praktyczne mocowanie na rzep wyraźnie ułatwia zakładanie i zdejmowanie mopa, dzięki czemu jego konserwacja przebiegnie właściwie bez wysiłku. Wszystko to ma bezpośrednie przełożenie na zmniejszenie naszych kosztów, zarówno eksploatacji produktów do sprzątania, jak i pozostałych po wszystkim odpadów.


Cechy produktu

  • Produkt wielokrotnego użytku - możliwość prania
  • Doskonały do gruntownego mycia, codziennej pielęgnacji i dezynfekcji
  • Łagodna dla powierzchni, podwójna warstwa mikrowłókna
  • Świetne właściwości doczyszczające


Kompatybilne produkty

Przedstawiany wkład do mopa z mikrowłókna pasuje do stelaży marki Duotex z mocowaniem na rzep.


Parametry

Materiał wykonania:Mikrowłókna
Szerokość:47 cm
Kolor:Czerwony