• Duotex Premium – Ścierka z mikrofibry, 35x35cm – Niebieska - Higiena.NET

Duotex Premium – Ścierka z mikrofibry, 35x35cm – Niebieska

Kod towaru: MSD015P

Cena brutto 7,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: duotex

Marka: Duotex

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Duotex Premium – Ścierka z mikrofibry, 35x35cm – Niebieska

Opis

Duotex Premium Cloth Twisted - Dziana ścierka z mikrofibry, 35x35cm – Niebieska

Doskonałej jakości ściereczka marki Duotex wykonana z myślą o najbardziej wymagających zadaniach i klientach. Oferowany artykuł spełnia najwyższe standardy higieny i jest bardzo wygodny w użyciu. Dodatkowo, respektowany na całym świecie certyfikat Nordic Swan Ecolabel, którym został oznaczony, daje nam gwarancję, że wybierając ściereczki Duotex dbamy o środowisko naturalne.

Bardzo dobre właściwości czyszczące prezentowanej ściereczki sprawiają, że stanowi ona częsty wybór profesjonalnych firm sprzątających. Ich wysoka jakość gwarantuje, że nasza praca będzie znacznie łatwiejsza i przy tym o wiele bardziej efektywna.

Oczywiście, jest to również nieoceniona pomoc w naszym prywatnym gospodarstwie domowym. Z nią wszystkie zwyczajne, codzienne obowiązki zajmą nam po prostu mniej czasu, a gruntowne sprzątanie nie będzie już takie straszne.

Produkt marki Duotex sprawdzi się doskonale podczas czyszczenia, wycierania i polerowania wielu rodzajów powierzchni. Nadaje się do pracy na mokro i sucho, oraz, co bardzo ważne, nie wymaga używania detergentów. Ma to bardzo duży wpływ na wygodę korzystania ze ściereczki i pozwala zaoszczędzić pieniądze, które musielibyśmy wydać na środki czystości. Możliwość ominięcia detergentów, sprawia również, że nasza wielorazowa ściereczka posłuży nam znacznie dłużej, a czyszczone powierzchnie będą całkowicie bezpieczne.

Co więcej, doskonała faktura materiału nie pozostawia żadnych smug i zacieków po czyszczeniu, dzięki czemu nadaje się doskonale do polerowania. Ściereczki Duotex sprawią, że Twoje powierzchnie (np. krany czy armatura prysznicowa) odzyskają dawny połysk.


Zalety ściereczki Duotex

  • Uniwersalne działanie – do pracy na mokro, wilgotno i sucho
  • Doskonale poleruje i nie zostawia smug
  • Materiał, który wytrzyma wiele prań
  • Nie wymaga używania detergentów


Polecane zastosowania

  • Płytki ceramiczne
  • Armatura stalowa
  • Szyby i lustra
  • Urządzenia elektroniczne


Instrukcja

Ściereczki należy prać w temperaturze od 45⁰ do 90⁰ C bez użycia środków zmiękczających.


Parametry

Rozmiar:35x35cm
Materiał:100% mikrofibry
Uzyskane certyfikaty: Nordic Swan Ecolabel
Kolor:niebieski