• Duotex Premium – Ścierka z mikrofibry, 35x35cm – Zielona - Higiena.NET

Duotex Premium – Ścierka z mikrofibry, 35x35cm – Zielona

Kod towaru: MSD17P

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 7,80

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: duotex

Marka: Duotex

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Duotex Premium – Ścierka z mikrofibry, 35x35cm – Zielona

Opis

Duotex Premium Cloth Twisted – Dziana ścierka z mikrofibry, 35x35cm – Zielona

Doskonałej jakości ściereczka marki Duotex wykonana z myślą o najbardziej wymagających zadaniach i klientach. Oferowany artykuł spełnia najwyższe standardy higieny i jest bardzo wygodny w użyciu. Dodatkowo, respektowany na całym świecie certyfikat Nordic Swan Ecolabel, którym został oznaczony, daje nam gwarancję, że wybierając ściereczki Duotex dbamy o środowisko naturalne.

Bardzo dobre właściwości czyszczące prezentowanej ściereczki sprawiają, że stanowi ona częsty wybór profesjonalnych firm sprzątających. Ich wysoka jakość gwarantuje, że nasza praca będzie znacznie łatwiejsza i przy tym o wiele bardziej efektywna.

Oczywiście, jest to również nieoceniona pomoc w naszym prywatnym gospodarstwie domowym. Z nią wszystkie zwyczajne, codzienne obowiązki zajmą nam po prostu mniej czasu, a gruntowne sprzątanie nie będzie już takie straszne.

Produkt marki Duotex sprawdzi się doskonale podczas czyszczenia, wycierania i polerowania wielu rodzajów powierzchni. Nadaje się do pracy na mokro i sucho, oraz, co bardzo ważne, nie wymaga używania detergentów. Ma to bardzo duży wpływ na wygodę korzystania ze ściereczki i pozwala zaoszczędzić pieniądze, które musielibyśmy wydać na środki czystości. Możliwość ominięcia detergentów, sprawia również, że nasza wielorazowa ściereczka posłuży nam znacznie dłużej, a czyszczone powierzchnie będą całkowicie bezpieczne.

Co więcej, doskonała faktura materiału nie pozostawia żadnych smug i zacieków po czyszczeniu, dzięki czemu nadaje się doskonale do polerowania. Ściereczki Duotex sprawią, że Twoje powierzchnie (np. krany czy armatura prysznicowa) odzyskają dawny połysk.


Zalety ściereczki Duotex

 • Uniwersalne działanie – do pracy na mokro, wilgotno i sucho
 • Doskonale poleruje i nie zostawia smug
 • Materiał, który wytrzyma wiele prań
 • Nie wymaga używania detergentów


Polecane zastosowania

 • Płytki ceramiczne
 • Armatura stalowa
 • Szyby i lustra
 • Urządzenia elektroniczne


Instrukcja

Ściereczki należy prać w temperaturze od 45⁰ do 90⁰ C bez użycia środków zmiękczających.


Parametry

Rozmiar:35x35cm
Materiał:100% mikrofibry
Uzyskane certyfikaty: Nordic Swan Ecolabel
Kolor:zielony

Opinie

  Bądź pierwszy. Oceń towar!