• Ecolab Apex Rinse – Skoncentrowany nabłyszczacz do naczyń w formie bloku – 1,1 kg - Higiena.NET

Ecolab Apex Rinse – Skoncentrowany nabłyszczacz do naczyń w formie bloku – 1,1 kg

Kod towaru: 9080990

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 574,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Apex Rinse – Skoncentrowany nabłyszczacz do naczyń w formie bloku – 1,1 kg

Opis

Ecolab Apex Rinse – Skoncentrowany nabłyszczacz do naczyń w formie bloku – 1,1 kg

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat do płukania naczyń. Bogate właściwości nabłyszczające i formuła przyśpieszająca osuszanie, w ekonomiczny sposób zapewnią Ci nieskazitelny połysk bez smug i zacieków, oraz sprawią, że dodatkowe wycieranie nie będzie konieczne. Receptura środka zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o urządzeniach przemysłowych.

Silny koncentrat środka zawarty w formie bloku umożliwia niezwykle wydajne dozowanie, gwarantując tym samym utrzymanie wysokiego poziomu czystości w bardzo przystępnej cenie. Forma bloku wyraźnie wpływa także na zwiększenie wygody korzystania ze środka i eliminuje problem jego niepotrzebnego marnowania lub nadużywania np. poprzez rozlanie. Blok zostaje wykorystany w 100 % i generuje nawet do 95% mniej odpadów niż konwencjonalne środki czystości. Dodatkowo, wysokie stężenie Apex Rinse znacząco ogranicza wykorzystywaną przestrzeń magazynową potrzebną na składowanie środka oraz rozmiary opakowań transportowych, dzięki czemu korzystanie z proponowanego produktu wiąże się z ogromną oszczędnością.

Dodatkowo, korzystanie ze środka w systemie Apex Rinse z kompatybilnym dozownikiem marki Ecolab umożliwia osiągnięcie wyjątkowo wydajnych rezultatów. Jeszcze bardziej zwiększa oszczędność i pozwala na przejrzyste monitorowanie zużycia środka oraz kontrolę przestrzegania właściwych procedur mycia naczyń.


Zastosowanie

Z bloku należy korzystać jedynie w połączeniu z dozownikiem marki Ecolab, który zaprojektowany został specjalnie z myślą o Apex Rinse. Dla uzyskania najlepszej jakości zalecane jest używanie pozostałych produktów z linii Apex.


Parametry

Pojemność:1,1 kg

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.