• Ecolab Apex Ultra – Skoncentrowany środek do mycia naczyń w zmywarkach – 3,1 kg - Higiena.NET

Ecolab Apex Ultra – Skoncentrowany środek do mycia naczyń w zmywarkach – 3,1 kg

Kod towaru: 9080760

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 175,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Apex Ultra – Skoncentrowany środek do mycia naczyń w zmywarkach – 3,1 kg

Opis

Ecolab Apex Ultra – Skoncentrowany środek do mycia naczyń w zmywarkach – 3,1 kg

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat do mycia naczyń w średnio twardej wodzie. Silne właściwości myjąco-rozpuszczające z dodatkiem formuły wybielającej w ekonomiczny sposób zapewnią Ci nieskazitelną czystość oraz połysk bez smug i zacieków. Receptura środka zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o urządzeniach wykorzystywanych w lokalach gastronomicznych czy hotelach.

Bardzo silny koncentrat środka zawarty został w formie bloku, dzięki czemu umożliwia niezwykle wydajne dozowanie, które przekłada się na utrzymanie wysokiego poziomu czystości w bardzo przystępnej cenie. Forma bloku wyraźnie wpływa także na zwiększenie wygody korzystania ze środka i eliminuje problem jego niepotrzebnego marnowania lub nadużywania np. poprzez rozlanie. Blok zostaje wykorzystywany w 100 % i generuje nawet do 95% mniej odpadów niż konwencjonalne środki czystości. Dodatkowo, wysokie stężenie Apex Ultra znacząco ogranicza wykorzystywaną przestrzeń magazynową potrzebną na składowanie środka oraz rozmiary opakowań transportowych, co sprawia, że korzystanie z niego wiąże się z ogromną oszczędnością.

Dodatkowo, połączenie bloku Apex Ultra z kompatybilnym dozownikiem marki Ecolab w systemie Apex umożliwia osiągnięcie wyjątkowo wydajnych rezultatów. Jeszcze bardziej zwiększa oszczędność i pozwala na przejrzyste monitorowanie zużycia środka oraz kontrolę przestrzegania właściwych procedur mycia naczyń.


Zastosowanie

Z bloku należy korzystać jedynie w połączeniu z dozownikiem marki Ecolab, który zaprojektowany został specjalnie z myślą o Apex Ultra. Dla uzyskania najlepszej jakości zalecane jest używanie pozostałych produktów z linii Apex.


Parametry

Pojemność:3,1 kg