• Ecolab Bathcare Special 61 – Środek na bazie kwasu do mycia łazienek – 1 l - Higiena.NET

Ecolab Bathcare Special 61 – Środek na bazie kwasu do mycia łazienek – 1 l

Kod towaru: 9008430

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 109,65

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Bathcare Special 61 – Środek na bazie kwasu do mycia łazienek – 1 l

Opis

Ecolab Bathcare Special 61 – Środek na bazie kwasu do mycia łazienek – 1 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku środek marki Ecolab do czyszczenia sanitariatów. Bathcare Special 61 stanowi nieocenioną pomoc w walce z różnego rodzaju uciążliwymi zabrudzeniami osadzającymi się na wszystkich powierzchniach i urządzeniach sanitarnych odpornych na działanie kwasu np. kabinach prysznicowych, glazurze, kranach i umywalkach.

Receptura środka została wzbogacona o specjalną formułę wspomagającą walkę z kamieniem, dzięki czemu bez trudu usunie wszystkie osady z twardej wody, ślady mydła, uryny i tłuszczu oraz inne zanieczyszczenia często spotykane w łazienkach. Preparat zapewni nieskazitelny, utrzymujący się przez bardzo długi czas połysk bez smug i zacieków.

Bathcare Special 61 zadba kompleksowo o wysoki poziom higieny w Twojej toalecie. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zabezpieczy łazienkę przed powstawaniem zabrudzeń w przyszłości i osadzaniem się bakterii, ale także zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je na długi czas przyjemną, świeżą wonią.

Preparat marki Ecolab to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które znacząco podniesie efektywność, szybkość oraz komfort pracy. Niewielkie, 1 litrowe opakowanie koncentratu nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach dostawy, ale także wymaga mniej przestrzeni magazynowej i znacząco redukuje odpady po zużytych pojemnikach z tworzyw sztucznych. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w toaletach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat umożliwi bardzo wydajne dozowanie, gwarantując utrzymanie czystości w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Preparat stosować w odpowiednich stężeniach uzależnionych od stopnia zabrudzenia i twardości wody. Proponowane optymalne stężenie roztworu wynosi około 4-8% koncentratu w stosunku do całej objętości czystej wody. Tak uzyskany roztwór należy rozpylić bezpośrednio na powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia na około minutę, a następnie wyszoruj przy użyciu gąbki, bądź szmatki. Na koniec przetrzyj wilgotną ściereczką i spłucz obficie czystą wodą.

W trakcie używania preparatu zalecane jest stosowanie odzieży ochronnej. Środka należy używać jedynie na powierzchniach odpornych na działanie wody i kwasu.


Parametry

Pojemność:1 l