• Ecolab Carpet Shampoo – Szampon do wykładzin – 5 l - Higiena.NET

Ecolab Carpet Shampoo – Szampon do wykładzin – 5 l

Kod towaru: 3023020

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 289,25

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Carpet Shampoo – Szampon do wykładzin – 5 l

Opis

Ecolab Carpet Shampoo – Szampon do wykładzin – 5 l

Wysokiej jakości środek do regularnego czyszczenia i pielęgnacji wykładzin tekstylnych. Preparat nie tylko skutecznie pozbywa się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń, ale także gwarantuje Twoim wykładzinom bezpieczeństwo.

Silnie właściwości pieniące środka sprawiają, że jest on niezwykle skuteczny, a zarazem bardzo delikatny dla czyszczonych powierzchni. Stabilna piana zmniejsza ryzyko nadmiernego nawilżenia wykładzin. Carpet Shampoo wnika głęboko we włókna wykładzin usuwając brud nawet z trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo, preparat zwiększa ochronę przed powstawaniem zabrudzeń wynikających z przyszłej eksploatacji oraz pozostawia delikatny, przyjemny zapach.

Stosowanie środka marki Ecolab wyraźnie usprawni wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem czystych wykładzin. Wysoka skuteczność i funkcjonalność preparatu zagwarantują nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także zwiększą komfort oraz wygodę pracy.


Zastosowanie

W trakcie korzystania z preparatu korzystaj z odzieży ochronnej. Przed czyszczeniem odkurz dokładnie wykładzinę. Przygotuj roztwór w proporcjach 1:6-1:15 do całej objętości czystej wody. Roztwór wlej do zbiornika szorowarki wyposażonej w wytwornicę piany i miękką szczotkę do szamponowania. Przy użyciu takiego urządzenia wyczyść wykładzinę, a następnie szybko usuń brudną pianę odkurzając na mokro. Ważne jest by piana nie wyschła. Po kilkukrotnym powtórzeniu procesu pozostaw wykładzinę do swobodnego wyschnięcia. Na koniec, już po wyschnięciu, wykładzinę odkurz, a dywan z włosiem wyszczotkuj.


Parametry

Pojemność:5 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.