• Ecolab Clinil – Środek do czyszczenia powierzchni szklanych – 1 l - Higiena.NET

Ecolab Clinil – Środek do czyszczenia powierzchni szklanych – 1 l

Kod towaru: 3013010

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 20,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Clinil – Środek do czyszczenia powierzchni szklanych – 1 l

Opis

Ecolab Clinil – Środek do czyszczenia powierzchni szklanych – 1 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku środek marki Ecolab do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych np. luster, szyb czy lad sprzedażowych. Bardzo silne właściwości nawilżające i nabłyszczające preparatu sprawdzą się perfekcyjnie w takich miejscach jak restauracje, centra handlowe czy biurowce.

Receptura wzmocniona została o specjalną formułę szybkiego wysychania, która sprawi, że preparat pozostawi po użyciu nieskazitelny połysk bez smug i zacieków. Środek w bardzo wydajny sposób usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, w tym także uciążliwe zatłuszczenia i ślady po palcach. Preparat pomoże również w zabezpieczeniu powierzchni przed zanieczyszczeniami wynikającymi z dalszej eksploatacji. Dodatkowo, preparat Ecolab Clinil jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie powoduje zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami.

Stosowanie środka marki Ecolab zdecydowanie usprawni wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem czystych okien czy luster. Wysoka skuteczność i funkcjonalność preparatu zagwarantują nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także zwiększą komfort i wygodę pracy.


Zastosowanie

Butelka preparatu zaprojektowana została w celu ułatwienia dozowania środka, zarówno na ściereczkę jak i bezpośrednio na powierzchnię. W trakcie korzystania z preparatu zalecane jest stosowanie rękawic ochronnych. Preparat jest gotowy do użycia, nie wymaga rozcieńczania. Clinil należy nanieść na suchą ściereczkę i przy jej pomocy wyczyścić powierzchnię. Preparat pozostawić do wyschnięcia.

Z preparatu należy korzystać jedynie na powierzchniach odpornych na działanie wody.


Parametry

Pojemność:1 l