• Ecolab Freshcare 56 – Odświeżacz powietrza, 1 l – Świeża bryza - Higiena.NET

Ecolab Freshcare 56 – Odświeżacz powietrza, 1 l – Świeża bryza

Kod towaru: 9023030

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 227,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Freshcare 56 – Odświeżacz powietrza, 1 l – Świeża bryza

Opis

Ecolab Freshcare 56 – Odświeżacz powietrza, 1 l – Świeża bryza

Wysokiej jakości, niezwykle wydajny preparat marki Ecolab do odświeżania powietrza i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów np. dymu papierosowego czy spalonego jedzenia. Stanowi nieocenioną pomoc wszędzie tam, gdzie pożądane jest kompleksowe poczucie czystości.

Receptura Freshcare 56 wypełni Twoje przestrzenie utrzymującą się przez bardzo długi czas, odprężającą wonią świeżej bryzy, poprawiając tym samym jakość powietrza i dopełniając wrażenia czystości. Środek sprawdzi się perfekcyjnie także podczas odświeżania powierzchni tekstylnych np. dywanów, zasłon czy chodników.

Praktyczne, litrowe opakowanie koncentratu nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach dostawy, ale także wymaga mniej przestrzeni magazynowej i znacząco redukuje odpady po zużytych pojemnikach z tworzyw sztucznych. Freshcare 56 sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat umożliwi bardzo wydajne dozowanie, gwarantując utrzymanie świeżości w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Aby uzyskać przyjemny zapach należy rozpylić dwie lub trzy dawki odświeżacza w odniesieniu do wielkości pomieszczenia. Podczas stosowania środka na tkaninie, należy rozpylić preparat z odległości około 30 cm. Podczas używania środka zalecane jest korzystanie z odzieży ochronnej np. rękawiczek. Proponowane, optymalne stężenie środka to około 5% do 8% koncentratu w stosunku do całej objętości wody. Poziom stężenia należy dostosować do stopnia intensywności nieprzyjemnego zapachu oraz poziomu twardości wody. Odpowiedni roztwór można w łatwy sposób uzyskać dzięki dozownikowi PENGUIN


Parametry

Pojemność:1 l