• Ecolab Gemstar Laser – Powłoka wysokopołyskowa do podłóg – 5 l - Higiena.NET

Ecolab Gemstar Laser – Powłoka wysokopołyskowa do podłóg – 5 l

Kod towaru: 3022170

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 397,50

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Gemstar Laser – Powłoka wysokopołyskowa do podłóg – 5 l

Opis

Ecolab Gemstar Laser – Powłoka wysokopołyskowa do podłóg – 5 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab wykorzystywany do pokrycia podłogi specjalną powłoką nadającą połysk. Gemstar Laser nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach wodoodpornych powierzchni za wyjątkiem surowego drewna, laminatów i wykładzin tekstylnych. Stanowi nieocenioną pomoc w procesie kompleksowej pielęgnacji i konserwacji podłóg. Preparat dopełni wrażenia nieskazitelnie czystej powierzchni bez smug.

Receptura środka zaprojektowana została z myślą o najwyższym poziomie czystości i zagwarantowaniu wysokich właściwości ochronnych i nabłyszczających. Powłoka wyraźnie zwiększa odporność na ścieranie, zabrudzenia i uciążliwe ślady obuwia. Silnie skoncentrowane składniki środka gwarantują bardzo dużą wydajność, umożliwiającą utrzymanie wysokiego poziomu czystości w przystępnej cenie.

Dodatkowo, preparat zneutralizuje przykre zapachy i zastąpi je delikatną, świeżą nutą zapachową, która utrzyma się przez bardzo długi czas. Stosowanie preparatu zmniejsza częstotliwość potrzeby gruntownego czyszczenia podłóg, a niezwykle funkcjonalne rozprowadzenie środka wyraźnie usprawni prace związane z utrzymaniem czystości, zwiększając wygodę i skracając czas potrzebny na ich wykonanie.


Zastosowanie

Nanieś od 3 do 5 warstw nierozcieńczonego preparatu za pomocą mopa na gruntownie wyczyszczoną powierzchnię. Po nałożeniu każdej warstwy poczekać aż powierzchnia wyschnie. Dla wyjątkowo wysokiego połysku powierzchnię należy wypolerować.


Parametry

Pojemność:5 l