• Ecolab Gloss Xpress - Środek do mycia i konserwacji podłóg - 1 l - Higiena.NET

Ecolab Gloss Xpress - Środek do mycia i konserwacji podłóg - 1 l

Kod towaru: 3002730

Cena brutto 30,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Gloss Xpress - Środek do mycia i konserwacji podłóg - 1 l

Opis

Ecolab Gloss Xpress - Środek do mycia i konserwacji podłóg - 1 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do mycia i konserwacji podłóg. Gloss Xpress stanowi nieocenioną pomoc w walce z wszelkiego rodzaju uciążliwymi zabrudzeniami. Sprawdzi się perfekcyjnie na wszystkich wodoodpornych powierzchniach, a przede wszystkim na posadzkach błyszczących, przywracając jej połysk bez smug i zacieków.

Silnie skoncentrowana formuła preparatu bez trudu rozpuści i pomoże usunąć nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia np. plamy tłuszczu, osady z soli i kamienia wodnego czy czarne ślady butów. Receptura wyposażona została dodatkowo w specjalne składniki konserwujące. Gloss Xpress pozostawi po sobie warstwę ochronną, która pomoże w zabezpieczeniu podłóg przed zarysowaniami i mikrouszkodzeniami wynikającymi z dalszej eksploatacji.

Środek Gloss Xpress nie tylko zagwarantuje wysoki poziom higieny, ale także zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je na długi czas przyjemną, rześką wonią. Sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując stałą czystość w przystępnej cenie. Preparat to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które wyraźnie zwiększy efektywność oraz wygodę wykonywanych prac związanych z utrzymaniem czystości.


Produkt bezpieczny

Około 50-100 ml środka rozpuścić w 10 litrach czystej wody. Tak przygotowanym roztworem umyć podłogę, a na koniec spłukać.


Parametry

Pojemność:1 l