• Ecolab Greasestrip Plus – Żel do odtłuszczania i usuwania przypaleń – 5 l - Higiena.NET

Ecolab Greasestrip Plus – Żel do odtłuszczania i usuwania przypaleń – 5 l

Kod towaru: 9004300GREASESTRIP/DOMSENIORA

Cena brutto 236,65

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Greasestrip Plus – Żel do odtłuszczania i usuwania przypaleń – 5 l

Opis

Ecolab Greasestrip Plus – Żel do odtłuszczania i usuwania przypaleń – 5 l

Profesjonalny preparat marki Ecolab do czyszczenia plam tłuszczu z powierzchni narażonych na przypalenia, np. piekarnikó, grilii czy frytkownic. Żelowa konsystencja Greasestrip Plus utrzymuje się dłużej nawet na pionowych powierzchniach, dzięki czemu pomoże dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca.

Skoncentrowana receptura preparatu marki Ecolab w bardzo wydajny sposób rozpuści nawet najtrudniejsze zabrudzenia bez obaw o pozostawienie smug i zacieków na czyszczonych powierzchniach. Dodatkowo, środek stanowi rozwiązanie, które pomoże uniknąć powstawania zarysowań i mikrouszkodzeń.

Preparat Greasestrip Plus jest gotowy do użycia. Skierowany jest przede wszystkim do lokali związanych z gastronomią np. restauracji, stołówek czy hoteli, gdzie znacząco zwiększy wygodę i wyraźnie usprawni przebieg wykonywanych prac związanych z utrzymaniem czystości.


Zastosowanie

Preparat jest gotowy do użycia. Spryskaj powierzchnię i pozostaw na około 10-15 minut. Po upływie tego czasu wytrzyj całość wilgotną ściereczką, a na koniec spłucz wszystko obficie czystą wodą.


Parametry

Pojemność:5 l