• Ecolab Incidin® Plus – Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni – 6 l - Higiena.NET

Ecolab Incidin® Plus – Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni – 6 l

Kod towaru: 3054920

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 408,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Incidin® Plus – Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni – 6 l

Opis

Ecolab Incidin® Plus – Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni – 6 l

Zaprojektowany z myślą o profesjonalnym zastosowaniu preparat marki Ecolab do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń, także w obszarach podwyższonego ryzyka. Płyn z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dla których wysoki poziom higieny to sprawa najwyższej wagi. Incidin® Plus sprawdzi się doskonale w trakcie czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni np. metali, tworzyw sztucznych czy elastomerów. Stanowi idealne rozwiązanie dla placówek związanych z sektorem medycznym

Największą zaletą płynu Incidin® Plus i cechą wyróżniającą go spośród innych preparatów dezynfekcyjnych jest z pewnością fakt, że dodatkowe mycie powierzchni, które najczęściej poprzedza samą dezynfekcję, nie jest w tym wypadku wymagane. Preparat odpowiada jednocześnie za mycie, dezynfekcje i pielęgnacje Twoich powierzchni - wszystko w jednym cyklu roboczym. W znacznym stopniu skraca to czas poświęcany na utrzymanie wysokiego poziomu higieny.

Nowoczesny środek marki Ecolab to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które wyraźnie podniesie wydajność oraz wygodę pracy związanej z utrzymaniem czystości w Twoim miejscu pracy. Jego silnie skoncentrowana receptura nie tylko zagwarantuje bardzo wysoką wydajność, ale także pomoże chronić środowisko poprzez ograniczenie odpadów z tworzyw sztucznych.


Zastosowanie

Preparat stosować w stężeniu 0,5% w stosunku do wykorzystanej ciepłej wody, np. 5 ml preparatu na 955 ml wody. Roztworem uzyskanym poprzez wymieszanie środka z wodą należy umyć żądane powierzchnie. W przypadku mniejszych przedmiotów zalecane jest bezpośrednie zanurzenie ich w roztworze. Na większości materiałów spłukiwanie produktu nie jest wymagane, z wyjątkiem użycia na powierzchniach mających bezpośredni kontakt ze skórą. Dodatkowo, aby odpowiednio zabezpieczyć poliwęglan, polisufon, szkło akrylowe, po każdym użyciu preparatu wymagane jest dokładne go spłukanie.


Parametry

Pojemność:6 l