• Ecolab Incidin® Rapid – Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni – 6 l - Higiena.NET

Ecolab Incidin® Rapid – Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni – 6 l

Kod towaru: INCIDIN RAPID 6L

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 711,15

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Incidin® Rapid – Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni – 6 l

Opis

Ecolab Incidin® Rapid – Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni – 6 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń, niezawodny również w obszarach podwyższonego ryzyka. Płyn skierowany jest przede wszystkim do klientów dla których wysoki poziom higieny stanowi priorytet. Incidin® Rapid sprawdzi się perfekcyjnie podczas czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni np. metali, tworzyw sztucznych czy elastomerów. Stanowi idealne rozwiązanie dla placówek związanych z sektorem medycznym

Cechą wyróżniającą Incidin® Rapid spośród innych preparatów dezynfekcyjnych jest m.in. fakt, że dodatkowe mycie powierzchni, które najczęściej poprzedza samą dezynfekcję, nie jest w tym wypadku wymagane. Preparat odpowiada jednocześnie za dezynfekcję, mycie oraz pielęgnację Twoich powierzchni - wszystko w jednym cyklu roboczym. W znacznym stopniu skraca to czas poświęcany na utrzymanie wysokiego poziomu higieny.

Preparat marki Ecolab to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które wyraźnie podniesie efektywność oraz komfort wykonywania prac związanych z utrzymaniem czystości w Twoim miejscu pracy. Silnie skoncentrowana receptura środka nie tylko zagwarantuje bardzo wysoką wydajność, ale także pomoże chronić środowisko poprzez ograniczenie odpadów z tworzyw sztucznych. Dodatkowo, preparat neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je świeżą wonią.


Zastosowanie

Preparat stosować w odpowiednich stężeniach uzależnionych od wymaganego poziomu dezynfekcji, od 0,25% do 2% w stosunku do wykorzystanej ciepłej wody. Roztworem uzyskanym poprzez wymieszanie środka z wodą należy umyć żądane powierzchnie. W przypadku mniejszych przedmiotów zalecane jest bezpośrednie zanurzenie ich w roztworze. Polecane jest korzystanie z dozowników automatycznych marki Ecolab DG1 oraz DG3.


Parametry

Pojemność:6 l