• Ecolab Indur TOP – Preparat do mycia podłóg – 1 l - Higiena.NET

Ecolab Indur TOP – Preparat do mycia podłóg – 1 l

Kod towaru: 3022650

Cena brutto 24,40

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Indur TOP – Preparat do mycia podłóg – 1 l

Opis

Ecolab Indur® TOP – Preparat do mycia podłóg – 1 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do mycia podłóg. Indur® TOP stanowi nieocenioną pomoc w walce z wszelkiego rodzaju uciążliwymi zabrudzeniami. Sprawdzi się perfekcyjnie na wszystkich wodoodpornych powierzchniach.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu marki Ecolab w bardzo wydajny sposób usunie nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Receptura środka wyposażona została w specjalne składniki pielęgnujące, dzięki którym preparat pozostawi po sobie nieskazitelną czystość bez smug i zacieków, oraz nada czyszczonym powierzchniom blasku. Dodatkowo, preparat zabezpieczy powierzchnie przed zarysowaniami, mikrouszkodzeniami i zabrudzeniami wynikającymi z dalszej eksploatacji.

Środek Indur® TOP nie tylko zadba kompleksowo o wysoki poziom higieny, ale także zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je na długi czas świeżą wonią. Sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując stałą czystość w przystępnej cenie. Preparat to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które wyraźnie zwiększy efektywność oraz wygodę wykonywanych prac związanych z utrzymaniem czystości.


Zastosowanie

Preparat do zastosowania jedynie na powierzchniach i obiektach odpornych na działanie kwasu. Około 20-40 ml środka należy rozcieńczyć w 4 litrach wody. Tak przygotowany roztwór nanieść na gąbeczkę lub ściereczkę za pomocą których umyjesz żądaną powierzchnię. Po wyczyszczeniu odczekaj chwilę, a następnie spłucz obficie wodą.


Parametry

Pojemność:1 l