• Ecolab Indur Ultra – Preparat do pielegnacji podłóg – 5 l - Higiena.NET

Ecolab Indur Ultra – Preparat do pielegnacji podłóg – 5 l

Kod towaru: 3001480

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 231,60

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Indur Ultra – Preparat do pielegnacji podłóg – 5 l

Opis

Ecolab Indur Ultra – Preparat do pielegnacji podłóg – 5 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do codziennej pielęgnacji wodoodpornych podłóg. Indur Ultraposiada silne właściwości nawilżające i nabłyszczające. Sprawdzi się idealnie w takich miejscach jak biura, szpitale, szkoły czy centra handlowe i może stanowić bazę do bardzo szybkiego polerowania.

Silnie skoncentrowana, błyskawicznie odparowująca receptura nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, ale także nada powierzchniom blasku i stworzy specjalną warstwę chroniącą przed powtórnym osadzaniem się zanieczyszczeń wynikającym z dalszej eksploatacji. Indur Ultra jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami.

Dodatkowo, preparat marki Ecolab zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas intensywnie świeżą wonią, oraz pozostawi po użyciu warstwę antypoślizgową, wyraźnie usprawniającą komfortową eksploatację. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując wysoki poziom higieny w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Nie stosować preparatu na posadzkach lakierowanych, laminowanych i wykładzinach tekstylnych. Stężenie preparatu należy dostosować do wykonywanego zadnia:

  • W przypadku korzystania z preparatu jako środka czyszczącego, należy stworzyć roztwór 100-200 ml koncentratu na 10 litrów wody.
  • W przypadku stosowania preparatu w formie spray'u należy sporządzić roztwór o proporcjach od 1:1 do 1:10 do objętości czystej wody. Spryskaną tak uzyskanym roztworem powierzchnię należy wypolerować. Polecane jest korzystanie z maszyny polerującej marki Ecolab
  • Zastosowanie środka jako dyspresji polimerowej nie wymaga rozcieńczania.


Parametry

Pojemność:5 l