• Ecolab Into Active Gel – Żelowy środek do czyszczenia sanitariatów – 1 l - Higiena.NET

Ecolab Into Active Gel – Żelowy środek do czyszczenia sanitariatów – 1 l

Kod towaru: 3049770

Cena brutto 31,10

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Into Active Gel – Żelowy środek do czyszczenia sanitariatów – 1 l

Opis

Ecolab Into Active Gel – Żelowy środek do czyszczenia sanitariatów – 1 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku gęsty środek marki Ecolab do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych odpornych na działanie kwasu, np. kabin prysznicowych, wanien czy umywalek. Into Active Gel stanowi nieocenioną pomoc w walce z wszelkiego rodzaju uciążliwymi zabrudzeniami.

Receptura preparatu marki Ecolab dzięki dużej gęstości utrzyma się długo nawet na pionowej powierzchni, umożliwiając skuteczne usuwanie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Środek wyposażony został w specjalną formułę wspomagającą walkę z kamieniem, dzięki czemu bez trudu rozpuści wszystkie osady z twardej wody, ślady mydła, uryny i tłuszczu oraz inne zanieczyszczenia często spotykane w łazienkach. Preparat zapewni nieskazitelny połysk bez smug i zacieków oraz działanie wybielające. Dodatkowo, niezwykle funkcjonalna butelka umożliwi precyzyjne dozowanie środka, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Preparat marki Ecolab zadba kompleksowo o wysoki poziom higieny w Twojej toalecie. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zabezpieczy łazienkę przed powstawaniem zabrudzeń w przyszłości i osadzaniem się bakterii, ale także zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je na długi czas przyjemną, świeżą wonią. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w toaletach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat umożliwi bardzo wydajne dozowanie, gwarantując utrzymanie czystości w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Do codziennego mycia zastosuj roztwór preparatu w proporcjach 50-250 ml koncentratu na 10 litrów wody. Przy usuwaniu trudnych zabrudzeń i mycia pionowych powierzchni użyj preparatu bez rozcieńczania. Następnie umyj czyszczoną powierzchnię czystą wodą bądź przetrzyj przy użyciu wilgotnej ściereczki i przepłucz wodą.


Parametry

Pojemność:1 l