• Ecolab Into WC – Środek do czyszczenia toalet – 750 ml - Higiena.NET

Ecolab Into WC – Środek do czyszczenia toalet – 750 ml

Kod towaru: 3001360

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 37,80

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Into WC – Środek do czyszczenia toalet – 750 ml

Opis

Ecolab Into WC – Środek do czyszczenia toalet – 750 ml

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku środek marki Ecolab do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych odpornych na działanie kwasu, np. kabin prysznicowych, wanien czy umywalek. Into WC stanowi nieocenioną pomoc w walce z wszelkiego rodzaju uciążliwymi zabrudzeniami.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu marki Ecolab w bardzo wydajny sposób usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Środek wyposażony został w specjalną formułę wspomagającą walkę z kamieniem, dzięki czemu bez trudu rozpuści wszystkie osady z twardej wody, ślady mydła, uryny oraz innych zanieczyszczeń często spotykanych w łazienkach. Preparat zapewni nieskazitelny połysk bez smug i zacieków oraz działanie wybielające.

Preparat marki Ecolab zadba kompleksowo o wysoki poziom higieny w Twojej toalecie. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zabezpieczy łazienkę przed powstawaniem zabrudzeń w przyszłości i osadzaniem się bakterii, ale także zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je na długi czas świeżą wonią. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w toaletach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując utrzymanie czystości w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Preparat do zastosowania jedynie na powierzchniach i obiektach odpornych na działanie kwasu. Preparat nanieś i pozostaw na powierzchni na krótki czas, po czym wyczyść np. przy użyciu szczotki do toalet. Na koniec spłucz wszystko obficie wodą.


Parametry

Pojemność:750 ml