• Ecolab KitchenPro Duo – Uniwersalny preparat do czyszczena kuchni i posadzek – 2 l - Higiena.NET

Ecolab KitchenPro Duo – Uniwersalny preparat do czyszczena kuchni i posadzek – 2 l

Kod towaru: 9081970

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 199,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab KitchenPro Duo – Uniwersalny preparat do czyszczena kuchni i posadzek – 2 l

Opis

Ecolab KitchenPro Duo – Uniwersalny preparat do czyszczenia kuchni i posadzek – 2 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku uniwersalny preparat marki Ecolab do regularnego mycia powierzchni. KitchenPro Duo wyróżniają niezwykle silne właściwości nawilżające, które sprawdzą się perfekcyjnie na większości powierzchni. Sprawdzi się doskonale w kuchniach, stanowiąc nieocenioną pomoc podczas czyszczenia blatów oraz różnego rodzaju urządzeń np. krajalnic.

Silnie aktywna, błyskawicznie odparowująca receptura nie tylko błyskawicznie pozbędzie się nawet najtrudniejszych zabrudzeń, w tym także uciążliwych zaschniętych plam tłuszczu i oleju. Preparat pozostawi po sobie nieskazitelny połysk bez smug. Środek jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami. Optymalne rozcieńczanie preparatu zapewni aż 667 butelek o pojemności około 650 ml.

Dodatkowo, KitchenPro Duo zneutralizuje przykre zapachy i zastąpi je przyjemną, świeżą wonią. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując wysoki poziom higieny w korzystnej cenie oraz graniczy odpady z tworzyw sztucznych.


Zastosowanie

Środek wymaga rozcieńczania. Najbardziej efektywnie działa w połączeniu z systemem dozującym marki Ecolab, dzięki któremu bez wysiłku dostosujesz siłę koncentratu do indywidualnych potrzeb. Stężenie należy dostosować do obecnego stopnia zabrudzeń i twardości wody zgodnie z informacjami podanymi na opakowaniu. Możliwe jest także rozpuszczanie środka bez użycia specjalistycznych urządzeń, jednak wymaga użycia odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.

Rozcieńczony preparat należy nanieść i rozprowadzić dokładnie na całej powierzchni z której ówcześnie usunięto luźne zabrudzenia. Następnie przetrzyj morką ściereczką lub spłucz wszystko czystą wodą.


Parametry

Pojemność:2 l