• Ecolab KitchenPro Wash'n Walk – Antypośizgowy środek do czyszczenia posadzek – 2 l - Higiena.NET

Ecolab KitchenPro Wash'n Walk – Antypośizgowy środek do czyszczenia posadzek – 2 l

Kod towaru: 9081930

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 178,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab KitchenPro Wash'n Walk – Antypośizgowy środek do czyszczenia posadzek – 2 l

Opis

Ecolab KitchenPro Wash'n Walk – Antypośizgowy środek do czyszczenia posadzek – 2 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do codziennego mycia i pielęgnacji podłóg. Cechą charakterystyczną KitchenPro Wash'n Walk jest brak potrzeby spłukiwania oraz przyśpieszone wysychanie preparatu, dzięki czemu znacznie zmniejszono prawdopodobieństwo poślizgnięcia. Środek działa aktywnie przez cały czas po naniesieniu na powierzchnię, wyraźnie skracając czas potrzebny na wykonanie zadań związanych z utrzymaniem czystości.

Wyposażona w specjalne enzymy receptura preparatu nie tylko błyskawicznie pozbędzie się nawet najtrudniejszych zabrudzeń, w tym także plam tłuszczu i oleju, ale także pozostawi po sobie nieskazitelny połysk bez smug. Regularne stosowanie KitchenPro Wash'n Walk umożliwi pozbycie się nagromadzonych bardzo głęboko zanieczyszczeń. Stanowi to nieocenioną pomoc w walce z brudnymi, zatłuszczonymi fugami, często odpowiedzialnymi za zwiększenie ryzyka poślizgnięcia i upadku.

Niewielkie, 2 litrowe opakowanie koncentratu nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach dostawy, ale także wymaga mniej przestrzeni magazynowej i znacząco redukuje odpady po zużytych pojemnikach z tworzyw sztucznych. Dodatkowo, preparat zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je świeżą wonią. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując wysoki poziom higieny w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Rozcieńczony w zimnej wodze preparat należy nanieść i rozprowadzić dokładnie na całej podłodze z której ówcześnie usunięto luźne zabrudzenia. Następnie wyszoruj powierzchnię szczotką o twardym włosiu i ściągnij pozostałości do odpływu. Po zakończeniu czyszczenia pozostaw preparat do wyschnięcia. Nie korzystać ze środka metodą natryskową, ani stosować do odkurzania.

Środek wymaga rozcieńczania. Najbardziej efektywnie działa w połączeniu z systemem dozującym marki Ecolab, dzięki któremu bez wysiłku dostosujesz siłę koncentratu do indywidualnych potrzeb. Stężenie należy dostosować do obecnego stopnia zabrudzeń i twardości wody zgodnie z informacjami zawartymi na opakowaniu. Możliwe jest także rozpuszczanie bez użycia specjalistycznych urządzeń, jednak wymaga użycia odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.


Parametry

Pojemność:2 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.