• Ecolab LD 12 – Preparat do maszynowego mycia naczyń – 12 kg - Higiena.NET

Ecolab LD 12 – Preparat do maszynowego mycia naczyń – 12 kg

Kod towaru: 9034960/12KG

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 509,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab LD 12 – Preparat do maszynowego mycia naczyń – 12 kg

Opis

Ecolab LD 12 – Preparat do maszynowego mycia naczyń – 12 kg

Skierowany do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do maszynowego mycia naczyń. Sprawdzi się perfekcyjnie w miejscach związanych z gastronomią np. stołówkach szkolnych czy hotelach.

Ecolab LD 12 stworzony został przede wszystkim z myślą o klientach, dla których wysoki poziom czystości powinien iść w parze z oszczędnością. Zawarte w preparacie silne składniki rozpuszczające bez trudu usuną wszystkie, nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia jak np. zaschnięte plamy tłuszczu i ślady po kawie czy resztki jedzenia. Preparat posiada bardzo szeroką gamę zastosowania - sprawdzi się perfekcyjnie podczas czyszczenia wszystkich powierzchni i urządzeń odpornych na działanie alkaliów. LD 12 nada mytym naczyniom blasku i nie pozostawi po sobie smug, ani zacieków.

Niezwykle wydajne dozowanie preparatu zagwarantuje utrzymanie czystości w bardzo przystępnej cenie. LD 12 działa doskonale nawet w niskich stężeniach, dzięki czemu jedna butelka wystarcza na bardzo długi czas. Wyraźnie zwiększa to oszczędność wynikającą z braku potrzeby kupna i transportu dodatkowych preparatów.


Zastosowanie

Preparat należy rozpuścić w wodzie w zależności od stopnia jej twardości i poziomu zabrudzeń. Sugerowana dawka to od około 1 do 3 g środka na 1 litr wody.

Nie należy stosować środka Ecolab LD 12 do mycia metali miękkich np. aluminium.


Parametry

Pojemność:12 kg

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.