• Ecolab MAXX Indur2 – Środek do mycia i pielęgnacji podłóg – 5 l - Higiena.NET

Ecolab MAXX Indur2 – Środek do mycia i pielęgnacji podłóg – 5 l

Kod towaru: 9084440 - MAXX INDUR2 5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 142,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab MAXX Indur2 – Środek do mycia i pielęgnacji podłóg – 5 l

Opis

Ecolab MAXX Indur2 – Środek do mycia i pielęgnacji podłóg – 5 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do regularnego mycia i pielęgnacji wszystkich rodzajów wodoodpornych podłóg. MAXX Indur2charakteryzują wyjątkowo silne właściwości nawilżające, które sprawdzą się perfekcyjnie na powierzchniach o dużej porowatości, poprzez docieranie znacznie głębiej niż zwykłe środki czystości.

Silnie skoncentrowana, błyskawicznie odparowująca receptura nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, ale także nada powierzchniom blasku i stworzy specjalną warstwę chroniącą przed osadzaniem się zanieczyszczeń, które pojawiają się w skutek dalszej eksploatacji. MAXX Indur2 jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami.

Dodatkowo, preparat marki Ecolab zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas odprężającą, świeżą wonią. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu np. w szkołach, szpitalach czy biurach, gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując wysoki poziom higieny w korzystnej cenie.


Zastosowanie

  • W przypadku mycia podłogi prepaprat należy rozcieńczyć w proporcjach 25-50 ml koncentratu w stosunku do 10 litrów wody. Stopień stężenia należy dostosować do poziomu zabrudzeń. Środek nanieść na żądaną powierzchnię, a następnie wyczyścić za pomocą mopa z mikrofibry. Spłukiwanie nie jest wymagane.


  • W przypadku polerowania w spray'u preparat należy rozcieńczyć w proporcjach 25-50 ml koncentratu w stosunku do 10 litrów wody; Stopień stężenia należy dostosować poziomu zabrudzeń. Tak uzyskany roztwór rozpylić na około 2 m2 i wypolerować przy użyciu maszyny wysokoobrotowej.


Parametry

Pojemność:5 l