• Ecolab MAXX Into C2 – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 1 l - Higiena.NET

Ecolab MAXX Into C2 – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 1 l

Kod towaru: 9085310

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 42,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab MAXX Into C2 – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 1 l

Opis

Ecolab MAXX Into C2 – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 1 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku środek marki Ecolab do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych, np. umywalek, kabin prysznicowych czy wanien. MAXX Into C2 stanowi nieocenioną pomoc w walce z wszelkiego rodzaju uciążliwymi zabrudzeniami.

Skoncentrowana receptura preparatu marki Ecolab oparta jest na bardzo wydajnym połączeniu kwasu i środków powierzchniowo-czynnych. W bardzo wydajny sposób usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Środek wyposażony został w specjalną recepturę wspomagającą walkę z kamieniem, dzięki czemu bez trudu pozbędzie się osadów z twardej wody, śladów mydła, uryny oraz innych zanieczyszczeń często spotykanych w łazienkach.

Preparat marki Ecolab zadba kompleksowo o wysoki poziom higieny w Twojej toalecie. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zabezpieczy łazienkę przed powstawaniem zabrudzeń w przyszłości i osadzaniem się bakterii, ale także zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je na długi czas świeżą wonią. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w toaletach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując stałą czystość w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Preparat do zastosowania jedynie na powierzchniach i obiektach odpornych na działanie kwasu. Około 20-40 ml środka należy rozcieńczyć w 4 litrach wody. Tak przygotowany roztwór nanieść na gąbeczkę lub ściereczkę za pomocą których umyjesz żądaną powierzchnię. Po wyczyszczeniu odczekaj chwilę, a następnie spłucz obficie wodą.


Parametry

Pojemność:1 l