• Ecolab MAXX Into2 – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 5 l - Higiena.NET

Ecolab MAXX Into2 – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 5 l

Kod towaru: 9084720 - MAXX INTO

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 182,45

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

W magazynie: 3 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab MAXX Into2 – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 5 l

Opis

Ecolab MAXX Into2 – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 5 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych, np. muszli sedesowych, umywalek, kabin prysznicowych czy wanien. MAXX Into2 stanowi nieocenioną pomoc w walce z wszelkiego rodzaju uciążliwymi zabrudzeniami.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu w bardzo wydajny sposób usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Środek wyposażony został w specjalną recepturę wspomagającą walkę z kamieniem, dzięki czemu bez trudu pozbędzie się osadów z twardej wody, śladów mydła, uryny oraz innych zanieczyszczeń często spotykanych w łazienkach.

Preparat marki Ecolab zadba kompleksowo o wysoki poziom higieny w Twojej toalecie. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zabezpieczy łazienkę przed zabrudzeniami i bakteriami, ale także zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je na długi czas świeżą wonią. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w toaletach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując stałą czystość w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Preparat do zastosowania jedynie na powierzchniach i obiektach odpornych na działanie kwasu. Około 20-40 ml środka należy rozcieńczyć w 4 litrach wody. Tak przygotowany roztwór nanieść na gąbeczkę lub ściereczkę za pomocą których umyjesz żądaną powierzchnię. Po wyczyszczeniu odczekaj chwilę, a następnie spłucz obficie wodą.


Parametry

Pojemność:5 l