• Ecolab Multi EL 10 – Skoncentrowany odtłuszczacz – 5 l - Higiena.NET

Ecolab Multi EL 10 – Skoncentrowany odtłuszczacz – 5 l

Kod towaru: 9073670

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 125,35

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Multi EL 10 – Skoncentrowany odtłuszczacz – 5 l

Opis

Ecolab Multi EL 10 – Skoncentrowany odtłuszczacz – 5 l

Stworzony z myślą o profesjonalnym zastosowaniu, wysokiej jakości preparat do usuwania uciążliwych zabrudzeń z tłuszczu i oleju. Sprawdza się perfekcyjnie w miejscach związanych z przetwórstwem żywności i gastronomią, przede wszystkim w działach mięsnych i rybnych. Środek może być stosowany na wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchniach.

Skoncentrowana, wzmocniona receptura środka w niezwykle wydajny i ekonomiczny sposób pozbędzie się nawet najtrudniejszych plam tłuszczu i oleju. Dzięki specjalnej formule przyśpieszającej osuszanie preparat pozostawi po sobie nieskazitelny połysk bez smug, delikatny, świeży zapach oraz warstwę zwiększającą ochronę przed osadem wapiennym.

Stosowanie środka marki Ecolab zdecydowanie usprawni wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem czystości. Wysoka skuteczność i funkcjonalność preparatu zagwarantują nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także zwiększą komfort i wygodę pracy.


Zastosowanie

Podczas korzystania z preparatu należy stosować odzież ochronną. Przed czysczeniem usuń luźne zabrudzenia i rozcieńcz produkt w zależności od rodzaju wykonywanych zadań:

  • Powierzchnie i podłogi: 25-50 ml na 10 litrów wody
  • Powierzchnie i podłogi w dziale rybnym: 75-100 ml na 10 litrów wody
  • Powierzchnie i podłogi w dziale mięsnym: 150-200 ml na 10 litrów wody


Tak uzyskany roztwór nanieś na powierzchnię za pomocą szmatki lub mopa i rozprowadź w celu wyczyszczenia. Powierzchnie które mają kontakt z żywnością należy spłukać czystą wodą. Przy niewielkim stężeniu roztworu i pracy na powierzchniach bez kontaktu z żywnością spłukiwanie nie jest wymagane. Pozostałości roztworu zbierz do odpływu.


Parametry

Pojemność:5 l