• Ecolab Neomax GMS® – Preparat do maszynowego mycia podłóg – 10 l - Higiena.NET

Ecolab Neomax GMS® – Preparat do maszynowego mycia podłóg – 10 l

Kod towaru: 3024960

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 593,30

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Neomax GMS® – Preparat do maszynowego mycia podłóg – 10 l

Opis

Ecolab Neomax GMS® – Preparat do maszynowego mycia podłóg – 10 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do codziennego i okresowego mycia posadzek. Neomax GMS® zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o wykonywaniu prac porządkowych przy pomocy automatycznych maszyn czyszczących i nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach powierzchni, oprócz drewnianych i wykładzin tekstylnych.

Wysoce skoncentrowana receptura środka wyposażona została w aktywne składniki o bardzo szybkim czasie reakcji, dzięki czemu zagwarantuje błyskawiczne pozbycie się wszystkich uciążliwych zabrudzeń z Twoich powierzchni. Rozpuszcza także uporczywe plamy tłuszczu. Niezwykle wydajne dozowanie wyraźnie zmniejszy zużycie środka, umożliwiając Ci utrzymanie wysokiego poziomu czystości w bardzo przystępnej cenie, dzięki czemu sprawdzi się perfekcyjnie na dużych powierzchniach np. w centrach handlowych. Neomax GMS® pozostawi po sobie nieskazitelny połysk, a dzięki szybkiemu odparowywaniu na powierzchniach nie pojawią się smugi i zacieki.

Dodatkowo, preparat zneutralizuje niepożądane zapachy, zastępując je przyjemnym, świeżym aromatem kwiatów. Korzystanie z prezentowanego preparatu marki Ecolab wyraźnie usprawni prace związane z utrzymaniem czystości, zwiększając wygodę oraz skracając czas potrzebny na ich wykonanie.


Zastosowanie

  • W przypadku gruntownego czyszczenia preparat należy rozcieńczyć w proporcjach 1-1,5 litra koncentratu na 10 litrów czystej wody. Tak uzyskany roztwór należy nanieść na posadzkę i wyszorować. Na koniec zbierz rozpuszczony brud.
  • Podczas mycia codziennego należy zastosować roztwór preparatu w proporcjach 100-300 ml koncentratu na 10 litrów wody. Tak uzyskany roztwór należy nanieść na posadzkę, po czym wyszorować i zebrać rozpuszczony brud.


Parametry

Pojemność:10 l