• Ecolab Neomax N – Preparat do czyszczenia posadzek – 10 l - Higiena.NET

Ecolab Neomax N – Preparat do czyszczenia posadzek – 10 l

Kod towaru: 3020770

Cena brutto 249,20

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Neomax N – Preparat do czyszczenia posadzek – 10 l

Opis

Ecolab Neomax N – Preparat do czyszczenia posadzek – 10 l

Niskopieniący, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do regularnego mycia posadzek. Neutralne pH środka umożliwia bezpieczne zastosowanie na każdym rodzaju posadzki. Neomax N zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o wykonywaniu prac porządkowych przy pomocy automatycznych maszyn czyszczących, jednak stanowi równie nieocenioną pomoc także podczas mycia ręcznego.

Wysoce skoncentrowana receptura środka wyposażona została w składniki o bardzo szybkim czasie reakcji, dzięki czemu zagwarantuje nie tylko błyskawiczne pozbycie się wszystkich uciążliwych zabrudzeń z Twoich powierzchni, ale także dużą oszczędność. Niezwykle wydajne dozowanie wyraźnie zmniejszy zużycie środka, umożliwiając Ci utrzymanie wysokiego poziomu czystości w bardzo przystępnej cenie. Neomax N pozostawi po sobie nieskazitelny połysk, a dzięki szybkiemu odparowywaniu na powierzchniach nie pojawią się smugi i zacieki.

Dodatkowo, preparat zneutralizuje niepożądane zapachy, zastępując je przyjemnym, świeżym aromatem kwiatów. Korzystanie z prezentowanego preparatu marki Ecolab wyraźnie usprawni prace związane z utrzymaniem czystości, zwiększając wygodę oraz skracając czas potrzebny na ich wykonanie.


Zastosowanie

Polecane jest korzystanie z preparatu w połączeniu ze stacją dozującą Maxi Quick Fill. Do regularnego, ręcznego mycia korzystaj z roztworu 0,5-2% preparatu w stosunku do całej objętości czystej wody.


Parametry

Pojemność:10 l