• Ecolab Nexa Foam 2 – Mydło do rąk w piance, bezwonne – 750 ml - Higiena.NET

Ecolab Nexa Foam 2 – Mydło do rąk w piance, bezwonne – 750 ml

Kod towaru: 9086000

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 30,50

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Nexa Foam 2 – Mydło do rąk w piance, bezwonne – 750 ml

Opis

Ecolab Nexa Foam 2 – Mydło do rąk w piance, bezwonne – 750 ml

Wysokiej jakości środek marki Ecolab do mycia i pielęgnacji rąk o silnych właściwościach nawilżających. Sprawdza się perfekcyjnie w obszarach związanych z przemysłem spożywczym i gastronomią.

Oparta na bezpiecznych dla skóry składnikach, silnie skoncentrowana receptura mydła zatroszczy się kompleksowo o jakość mycia dłoni i zapewni bardzo wydajne dozowanie. Zagwarantuje nie tylko idealną czystość, pomagając pozbyć się nawet najtrudniejszych zabrudzeń, tj. smar czy olej, ale także, dzięki specjalnej formule z emolientami, sprawi, że skóra pozostanie miękka przez bardzo długi czas, wyraźnie wydłużając uczucie komfortu.

Dodatkowo, mydło jest w pełni bezbarwne i bezwonne, co zredukuje ryzyko jakichkolwiek podrażnień właściwie do zera – stanowi to idealne rozwiązanie dla wyjątkowo wrażliwej skóry, lub dla pracowników lokali gastronomicznych, którzy ze względu na stały kontakt z żywnością, zobowiązani są do częstszego mycia dłoni.


Zastosowanie

Produkt jest przeznaczony do stosowania z dozownikiem Nexa marki Ecolab. Mydło należy nałożyć na mokre ręce i rozprowadzić bardzo dokładnie na całej ich powierzchni. Następnie spłukać wodą i wysuszyć.


Parametry

Pojemność:750 ml