• Ecolab Oasis Pro 61D Premium – Środek na bazie kwasu do mycia i dezynfekcji powierzchni – 2 l - Higiena.NET

Ecolab Oasis Pro 61D Premium – Środek na bazie kwasu do mycia i dezynfekcji powierzchni – 2 l

Kod towaru: 9051150

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 458,25

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Oasis Pro 61D Premium – Środek na bazie kwasu do mycia i dezynfekcji powierzchni – 2 l

Opis

Ecolab Oasis Pro 61D Premium – Środek na bazie kwasu do mycia i dezynfekcji powierzchni – 2 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń. Receptura Oasis Pro 61D Premium stworzona została z myślą o silnej ochronie przeciwbakteryjnej, co stanowi nieocenioną pomoc w walce z krzyżowym przenoszeniem bakterii w takich miejscach jak toalety czy baseny.

Płyn skierowany jest przede wszystkim do klientów dla których wysoki poziom higieny stanowi priorytet. Oasis Pro 61D Premium sprawdzi się perfekcyjnie podczas czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni np. metali czy tworzyw sztucznych. Niezwykle wydajne dozowanie preparatu zagwarantuje utrzymanie sterylności w bardzo przystępnej cenie.

Preparat marki Ecolab to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które wyraźnie podniesie efektywność oraz wygodę pracy. Dzięki temu że mycie i dezynfekcja zawarte są w jednym cyklu, znacząco skrócono czas poświęcany na wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem czystości. Niewielkie, 2 litrowe opakowanie koncentratu nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach dostawy, ale także wymaga mniej przestrzeni magazynowej i znacząco redukuje odpady po zużytych pojemnikach z tworzyw sztucznych. Dodatkowo, preparat neutralizuje przykre zapachy, zastępując je świeżą, owocową wonią.


Zastosowanie

Środek wymaga rozcieńczania. Najbardziej efektywnie działa w połączeniu z systemem dozującym marki Ecolab, dzięki któremu bez wysiłku dostosujesz siłę koncentratu do indywidualnych potrzeb. Preparat należy stosować w odpowiednich stężeniach uzależnionych od stopnia zabrudzenia, twardości wody i pożądanego rodzaju dezynfekcji. Zalecany poziom rozcieńczenia wynosi około 2-10% koncentratu w stosunku do objętości czystej wody. Możliwe jest także rozpuszczanie bez użycia specjalistycznych urządzeń, jednak wymaga użycia odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.

Tak uzyskany roztwór należy nanieść bezpośrednio na dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia na około 10-15 minut. Następnie wytrzyj wszystko mokrą gąbką bądź ściereczką i spłucz obficie wodą. Środka należy używać jedynie na powierzchniach odpornych na działanie wody i kwasu.


Parametry

Pojemność:2 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.