• Ecolab Oasis Pro ACID BATH – Kwasowy preparat do mycia łazienek – 2 l - Higiena.NET

Ecolab Oasis Pro ACID BATH – Kwasowy preparat do mycia łazienek – 2 l

Kod towaru: 9091780 OASIS PRO ACID

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 564,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

W magazynie: 3 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Oasis Pro ACID BATH – Kwasowy preparat do mycia łazienek – 2 l

Opis

Ecolab Oasis Pro ACID BATH – Kwasowy preparat do mycia łazienek – 2 l

Profesjonalny preparat na bazie kwasu do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych, np. umywalek, kabin prysznicowych czy wanien.

Silnie skoncentrowana receptura Oasis Pro Acid Bath w bardzo wydajny sposób usunie nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Preparat wyposażony został w specjalną recepturę wspomagającą walkę z kamieniem, dzięki czemu bez trudu pozbędzie się osadów z twardej wody, śladów mydła, uryny oraz innych zanieczyszczeń często spotykanych w łazienkach.

Preparat marki Ecolab zadba kompleksowo o wysoki poziom higieny w Twojej toalecie. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zabezpieczy łazienkę przed zabrudzeniami, ale także zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią.


Instrukcja stosowania

Środek wymaga rozcieńczania. Najbardziej efektywnie działa w połączeniu z systemem dozującym marki Ecolab, dzięki któremu bez wysiłku dostosujesz siłę koncentratu do indywidualnych potrzeb. Sugerowany poziom stężenia to od 3 do 8% w stosunku do całej objętości czystej wody. Stężenie należy dostosować do obecnego stopnia zabrudzeń i twardości wody. Możliwe jest także rozpuszczanie bez użycia specjalistycznych urządzeń, jednak wymaga użycia odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.

Przy użyciu spryskiwacza nanieść preparat na gąbeczkę, ściereczkę bądź bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Następnie wyczyść żądaną powierzchnię za pomocą ściereczki lub gąbeczki, po czym spłucz obficie czystą wodą.


Parametry

Pojemność:2 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.