• Ecolab Oasis Pro ALL BATH – Uniwersalny preparat do czyszczenia sanitariatów – 2 l - Higiena.NET

Ecolab Oasis Pro ALL BATH – Uniwersalny preparat do czyszczenia sanitariatów – 2 l

Kod towaru: 9092780

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 299,75

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Oasis Pro ALL BATH – Uniwersalny preparat do czyszczenia sanitariatów – 2 l

Opis

Ecolab Oasis Pro ALL BATH – Uniwersalny preparat do czyszczenia sanitariatów – 2 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat na bazie kwasu do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych odpornych na działanie kwasu, np. umywalek, kabin prysznicowych czy kafelków łazienkowych.

Silnie skoncentrowana receptura Oasis Pro All Bath w bardzo wydajny sposób usunie nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Preparat błyskawicznie rozpuści ślady tłuszczu, a dzięki wyposażeniu w specjalną formułę wspomagającą walkę z kamieniem bez trudu pozbędzie się osadów z twardej wody, śladów mydła, uryny oraz innych zanieczyszczeń często spotykanych w łazienkach.

Bardzo wydajne dozowanie preparatu marki Ecolab pozwoli zadbać kompleksowo o wysoki poziom higieny w Twojej toalecie w przystępnej cenie. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zabezpieczy łazienkę przed zabrudzeniami i bakteriami, ale także zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią.


Zastosowanie

Środek wymaga rozcieńczania. Najbardziej efektywnie działa w połączeniu z systemem dozującym marki Ecolab, dzięki któremu bez wysiłku dostosujesz siłę koncentratu do indywidualnych potrzeb. Sugerowany poziom stężenia to od 1 do 3% w stosunku do całej objętości czystej wody. Stężenie należy dostosować do obecnego stopnia zabrudzeń i twardości wody. Możliwe jest także rozpuszczanie bez użycia specjalistycznych urządzeń, jednak wymaga użycia odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.

Przy użyciu spryskiwacza nanieść preparat na gąbeczkę, ściereczkę bądź bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Następnie wyczyść żądaną powierzchnię za pomocą ściereczki lub gąbeczki, po czym spłucz obficie czystą wodą. W trakcie korzystania z koncentratu preparatu należy stosować odpowiednią odzież ochronną.


Parametry

Pojemność:2 l